Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne ćwierkanie przy kręceniu kierownicą POMOCY !!


wojt_O

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też napinacz świergotał, bo miał za duże bicie przez brak sprzęgła na altku. Po założeniu sprzęgła napinacz praktycznie stoi w miejscu a jak już coś to zakres drgań jest ok 2-3 mm maksymalnie. Wcześniej latał jak głupi na ok 1 cm .. pasek od altka do pompy wspomagania też miał bicie, teraz idzie równiutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżanko na all.. kupisz już za ok 100-130 zł + założenie. Ja zakładałem sam bo w tdi wydarcie alternatora trwa jakieś 4-5 min więc nie było problemu. Gorzej bo sprzęgło jest na TORX-ie i trza mieć klucz i ja tutaj posiłkowałem się znajomym mechaniorem, który mi przykręcił koło tak więc za montaż nie zapłaciłem nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może nawet troche mniej :) jak uda Ci się kupić przystępnie sprzęgło to w każdym warsztacie powinni Ci je zmienić za przysłowiowe "dwie dychy" a naprawdę warto bo różnica jest kolosalna ! u mnie wszystko na przodzie silnika piszczało i świergotało a po wymianie jak ręką odjął. Nie będe wspominał, że sprzęgiełko znacząco wydłuża żywotność innych podzespołów, np napinacza właśnie, który też nie jest tani. Ja W ciągu 3 lat i ok 34 tyś km wymieniałem go 3 razy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...