Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB 1.8TQ] Duży problem z zamontowaniem zbiornika w koło- jakies opcje?


najkpio

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie byłem u gazownika i pojawił sie duzy problem z zamontowaniem gazu-- chodzi o zbiornik w kole- fabrycznie jest kolo alu 17 pełne. W środku jak sie montuje kolo jest wystajaca kopuła. Przez nia nie chce wejść zbiornik w koło- myslelismy o usunieciu tego ale od spodu jest chyba filtr par benzyny ktorego nie usune. Samochod to oczywiście A4 1.8TQ 2004 wersja USA. Błagam o pomoc i porade co zrobic. Tu sa wszystkie zdjęcia http://picasaweb.google.pl/najkpio/ProblemA4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walec też wchodzi tylko trzeba się troche nagimnastykować i to chyba jedyne rozsądne rozwiązanie, chyba że jesteś zdecydowany na grubsze rezanko podłogi bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy co mialbym albo gazownik co mialby zrobiic zeby walec zamontowac-- przeciez tam jest zbiornik i os

Gazownik chyba powinien wiedzieć co ma robić żeby zamontować zbiornik, montowaliśmy taki walec w passacie 4MOTION i jakoś się udało. Nikt nie mówi, że będzie łatwo ale jest to wykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie dało by się tego filtra wcisnąć gdzieś na bok. W mazdzie xedos tak zrobiłem ze dałem filtr za nadkole.

Walcówkę w takich autach gdzie jest ciężki dostęp od spodu, można mocować do boków auta. Walcówka normalnie położona poprzecznie, i śruby do nadkoli auta, najlepiej wybrać taka żeby stelaż wchodził na ścisk. Ostatnio montowałem tak w S8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...