Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 ADR] a4 by FLIN


flin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :) Mam na imię Kuba, jestem na forum od jakiegoś czasu, no i wkońcu postanowiłem zaprezentować swoje auto.

Zupełnie przypadkiem we wrześniu ubiegłego roku stałem sie posiadaczem a4. Poszukiwalem czegos co da sie ogazowac w miare bezbolesnie, poniewaz jestem studentem i bardzo wazna jest dla mnie ekonomia :decayed: Trafila sie a4 b5 avant, w 1.8 125kucy.

Auto sprowadzone z Holandii przez znajomego, stalo tam w przysalonowym komisie Audi (Jakis Helmut zostawił w rozliczeniu :wink: ). Na starcie oczywiscie wymienilem wszelkie soki w aucie , rozrzad, wrzucilem nowe tarcze i klocki. Pozniej zajalem sie wnetrzem, powymienialem zarowki, itd bo bylo ostro zaniedbane...Bylo pelno syfu, ubytków, naklejka "NL" na pol klapy z tylu :facepalm:

Na ta chwile w aucie sa lampy polift niedzielone z xenonem 4300k, ciemne szybki ( calosc poza czołową) , wpadla oczywiscie wyzej wspomniana instalka (stag 4) , biale kierunki, led na blache z tylu, klapa na gładko, kapeć od S-ki 17 cali, dokupilem tez oponki continental contactsport 5 225/45 i kola z felgami ori 16 z b6 na zime(yokohama). Zmienialem tez wachacze i jakieś drobne rzeczy eksploatacyjne (wszystko gorna polka ma sie rozumiec :decayed: )

Co do planow na przyszlosc :

-w pierwszej kolejnosci GWINT !!! bo stoi jak bocian :facepalm:

-ramka na czarny mat ( ogolnie czekam na przesylke z usa plastidipow)

-Felgi + pierscienie z grilla i klapy na bialy mat (plastidip)

-moze lampy by Gwerty ( zobaczymy jak sie bedzie z reszta zgrywac)

-tlumik koncowy w eltecu pod wymiar, cos na zmiane dzwieku ( bez obaw, nic a'la honda civic , koncoweczka moze cos jak w s4, sie okaze)

A w dalszym etapie :

-skora w srodek ale raczej normalna, nie kubly

-kiera z s-ki (nie moge patrzec na ta z dziadkowozu ktora teraz siedzi:kwasny: )

-sufit z eski

-2 din

-moze z czasem felunek na 18 jesli nadarzy sie jakas ciekawa oferta zamiany czy cos :)

Mody raczej beda dlugie i bolesne, bo jako niepracujacy student mam baaardzo trudne zadanie z inwestycajmi :decayed:

SORRY za liche zdjecia, ale mialem tylko tel

Moze ktos ma jeszcze jakies dodatkowe pomysly ? :wink:

42463498.jpg

21592086.jpg

58608417.jpg

20314992.jpg

47218051.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wygląda bardzo fajnie a jak jeszcze posadzisz to będzie miodzio:wink:

Plany też dobre, można by wrzucić halogeny na przód (może żółte:eusathink:)

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

a gdzie foty wnętrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyknalem fotki na szybko a srodek juz pominalem;) jak mowilem w srodku nic ciekawego, klimatronik i concert na plyty:) co do halo to moze z czasem zrezam jak do calosci pomyslu beda pasowac ;) nastepne mody to plastidip no i gwint jak kaska wpadnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...