Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po przełączeniu na LPG nie reaguje na gaz, gaśnie


szymon441992

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj miałem trasę taką 30km, jak jechałem delikatnie to wzystko ok było ale jak mu dałem po gazie to szrpał i przerywał. Ale mysle długo stał, świece kable nie są najnowsze przegonię go to pewnie ustanie. Ze świateł tak do 4-5 tysiecy na każdym biegu i nawet szedł. Na 3 światłach tak przy dwójce jak szczelił to na cb mi gadali że błysk z tłumika. Noo i za może 5km dodaje gazu a on nic, zwalniam zwalniam pykłem go na pb noo i tak już zostało za każdym razem co przełączam na gaz to lampka się świeci że jadę na LPG i nic. Dotankowałem gazu do fula chociaż był prawie pełny(zatankowałem za 20zł). Wiem że raczej będę musiał z tym pojechać do gazownika chociaż może może ktoś coś mądrego doradzi/ miał taką sytuację. Mam do dyspozycja vaga ale jestem nowym w tym temacie więc jeżeli coś na vagu sprawdzić to doradzcie jaki program do tej czynności.

Dodam że na PB chodzi ok. Jak myslicie coś z instalacją czy może gdzieś tam przebicie na świecy sie pojawia albo coś takiego i dlatego nie podaje LPG

Gaz jest chyba II generacji/ przełącza po uzyskaniu 2,5K RPM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem to samo raczej czeka cię wizyta w serwisie LPG. U mnie poszedł czujnik ciśnienia gazu koszt 220pln pozdro.

tam nie ma żadnego czujnika ciśn. bo to nie jest sekwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało się że parownik do wymiany był. Wymieniłem sam który dostałem za 200zł, gazownik chcial 380 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...