Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki kompresor bedzie pasował do mojego AVF?


michalb1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich potrzebuje pomocy od kogoś kto się na tym zna, mianowicie mam do wymiany kompresor klimy (zatarta sprężarka) potrzebuje kupić drugi kompresor i teraz widze na aukcjach że są takie które pasują do wielu modeli przynajmniej tak wypisują sprzedawcy. Moj kompresor ma oznaczenie 6SEU14C czym muszę sie kierować przy wyborze kompresora właśnie tym oznaczeniem czy nie koniecznie bo na przykład w pasacie jest ta sama sprężarka tylko inne numery???

Bardzo proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprezarka poprostu musi byc taka sama, kolo pasowe mozesz przelozyc od swojej. Podejscie wezy oraz uchwyty do mocowania musza byc jak w twojej. Przy kupnie zwroc uwage jak sprezarka zostala zabezpieczona po demontazu , jesli podejscie wezy nie zostalo zabezpieczone do srodka moga dostac sie wilgoc i syf co dyskfalifikuje taka sprezarke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepiej pomiezyc rozstaw srub mocujacych i wejscie wezy. Powiedz jeszcze kolego czy sie orientujesz moze co kusze obowiazkowo zrobic jak mam opilki w ukladzie i klima nie chodzila mi juz ponad rok czasu ?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skraplacz i osuszacz do wymiany reszta układu do plukania czynnikiem , nie żadne dmuchanie azotem. Sprezarka poprostu musi wyglądać Jak twoja w vw ,audi , seat i skoda montowane były te same różnią się oznaczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz szukał sprężarki to zwróć uwagę też na wtyczkę bo są jedno i dwu pinowe u ciebie będzie dwu pinowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod wątek,

moja sprężarka też odmówiła posłuszeństwa, czy mogę gdzieś sprawdzić listę zamienników/takich samych sprężarek innych marek, bo takiej samej jak swoja nie mogę znaleźć.

Moja ma numer 8e0260805ab, czy mogę zamienić ją na model 8d0xxxxxxx bo z tego co patrze na oznaczenia to 8e0 to auta wyprodukowane po 2001r ,a 8d0 to starsze modele.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do kogoś kto mógłby mi pomóc sprawdzić jaki potrzebuje model sprężarki klimy.Mam z nią przeboje, była już wymontowana, naprawiona - nie naprawiona przez fachowców.Tak czy siak klima nie działa bo wymienili sprzęgiełko,kompletnie olewając przy tym sprawdzenie szczelności kompresora.W rezultacie cały czynnik ucieka wraz z wyciekającym olejem spod uszczelniacza.

I teraz znalazłem kompresor po regeneracji w dobrej cenie ale nie jestem pewien czy będzie pasować do mojego modelu.

Symbol kompresora :DENSO 6SEU12C , nr kat wg sprzedającego : nr. 8b026085J

Moje Audi to A4 B6 1,9 TDI 2003, 96 Kw 130 km, AVF nr VIN WAUZZZ8E04A121075

Z góry dziękuje mądrzejszym ode mnie za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie również mam problem. Brak sprężarki przy zakupie. Potrzebuje się dowiedzieć jakiej szukać.

1.9 TDI AWX Vin: WAUZZZ8E42A210256

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...