Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 AHH] Przesuniete wskazowki od paliwa i temperatury


krzyt3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem taki jak w temacie. Obie wskazowki sa przesuniete temperatura stoi mi na 100 stopniach i jak sie wylaczy silnik to tez jest wychylona o ten nadmiar to samo z paliwem jak sie wylaczy silnik to staje kolo rezerwy. Od czego by ugryzc ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaobserwowałem jeszcze jedną rzecz, jak napięcie opuści deskę rozdzielczą(znika godzina i przebieg po zamknięciu i otworzeniu centralnym zamkiem) wtedy obie wskazówki lecą na sam dół. Jak włożę kluczyk wtedy pojawia się napięcie pokazuję się godzina i przebieg wtedy obie wskazówki lekko podnoszą się. Może ktoś coś namieszał jak zakładał alarm? Na kabelek jutro będę miał możliwość się podpiąć

---------- Post dopisany 27-04-2013 at 07:59 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2013 at 21:23 ----------

Czy jest możliwość przesunięcia wskazówki temperatury vagiem?

---------- Post dopisany 26-03-2014 at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2013 at 07:59 ----------

Poroce do tematu. W tamtym roku jak pisalem post zrobilem jak pisal kolega szarik, zdjalem wskazowki i ustawilem jak trzeba. Bylo ok bylo ok az po jakims czasie 2,3 tygodnie wskazowki zaczely powoli sie przesuwac. Tak sie przesuwaly az wkoncu odchylenie zrobilo sie spore i tak jest do tej pory. Za bardzo mi to nie przeszkadza ale jakby sie dalo cos z tym zrobic to by bylo milo. Po rozkreceniu licznika widze ze cos tam bylo robione jakis kabelek przylutowany na nozki scalaka. Czy to jest jakas powtarzajaca sie przypadlosc licznika ? Mysle ze przez te kombinacje wariuja wlasnie te wskazniki. Mam znajomego dobrego elektronika czy jest szansa zeby cos poradzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki masz licznik 1/2 fis? Z tyłu biała obudowa czy czarna ? jeśli białą to jager jak czarna to VDO. Jak masz jagera to duża szansa, że niestety padnięty masz ten licznik. Tu masz podobny temat ale dla wskaźnika paliwa.

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/zle-pokazuje-stan-paliwa-319200/

Ja miałem to samo co kolega w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...