Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nowy czujnik temperatury,pokazuje inna temperature niż stary


rafalw80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Problem mam tego typu wymieniłem czujnik temperatury cieczy stary wywalał bład 17664. Kupiłem w serwisie oryginalny "zielony" zamontowałem i teraz mam inny problem,nowy czujnik błedów nie wywala ale temperature jaką pokazuje po nagrzaniu silnika to trochę ponad 70 stopni,jak postoje troche w korku to delikatnie sie jeszcze podnosi ale do 90 nie dochodzi.Stary czujnik pokazywał po nagrzaniu równo 90 i ani drgnął.Teraz sie zastanawiam czy reklamować ten nowy czujnik bo źle pokazuje czy to tamten stary źle pokazywał ?

rafa.jpg

Jeśli moge prosić użytkowników silnika AWX aby wpisywali jaka miaja temperature robocza to bede wdzieczny ,pozwoli mi to ocenić czy czujnik do wymiany czy tak ma być

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termostat dobry ?

termostat sprawny,najbardziej mnie zastanawia czy różnica miedzy tem. powietrza a płynu na zimnym silniku nie jest za duża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie termostat by trzeba było wymienić dla pewności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termostat jest sprawny,na starym czujniku do końca pokazywał mi 90 stopni,wymieniam na nowy i ten pokazuje już "tylko" 75 po rozgrzaniu, i teraz prawidłowa wartość to te 90 czy to co pokazuje nowy czyli 75 i czy dla pracy silnika ma to znaczenie ?

Problem rozwiązany,winnym okazał się czujnik,reklamacja w serwisie i wymiana na inny i pokazuje temperature prawidłowo.

Temat uważam za zamkniety

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...