Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tarcie i szumy w tylniej belce ?


przemix 3000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:hi:Szukałem tego tmt-u ale niestety nie znalazłem..

Czy ktoś już miał taki przypadek? Podczas jazdy,szybszej jazdy słysze w tylniej osi jakieś tarcie..

i to napewno nie lożyska bo wymieniłem na nowe.

Klocki też nie bo się nie ścierają,zresztą na starych heblach było to samo,teraz mam komplet nowych i to samo jest.Więc to nie hamulce.

Gleba też nie ma nic do tego bo w zimę podnoszę i ślizgam się na 15'' więc kólka nie trą..Na jałowym słychać to tarcie raz głośniej raz ciszej.

I tak jest już od bardzo dawna..

CZY TO MOŻE BYĆ PRZYCZYNA SKRZYWIENIA BELKI ? NP.UDERZENIA BOKIEM O KRAWĘŻNIK?

Po wymianie zawieszenia byłem za zbieżności i niby było ok.to już Głupi jestem:facepalm: Proszę o wasze sugestie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałeś czasem auta podnoszonego z tyłu na kanale np. za środek belki? U mnie odkąd mechanik wykonał taki manewr mam skrzypienie belki przy minimalnych nierównościach drogi i nic z tym nie mogę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nie przypominam takiego zajścia.Może poprzedniemu właścicielowi mechanik tak zrobił,bo to praktycznie od samego początku tak już jest:facepalm:

Nie jest to bardzo głośne tarcie ale drażniące:(

Jakbym furmanką jechał:wink:

---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ----------

Ale może mam podobnie i też nic nie poradze:facepalm:bo wszystko jakby nie patrzeć jest wymienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...