-
demontarz tapicerki klapy bagażnika
Chyba że zapomniałes o śrubce,ktora jest jeszcze w wewnetrznym uchwycie klapy ( Rączce ) jak podniesiesz klapę do góry,to masz go w prawym górnym rogu,przyjzyj się,tam jest jeszcze jedna śrubka..
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
Masakreble
-
Białe dekory,jak to wyglada?
Pisze dla ostrzeżenia :wink:Nie róbcie złotego,niby ujdzie ale szybko się nudzi. W sumie szału bardzo nie ma:doh: Zmienię sobie niedługo na coś normalnego..
-
Jaki zestaw?
Dzięki kolego:)coś na pewno z tego wybiorę
-
Polerka
Efekt..
-
Białe dekory,jak to wyglada?
Szału raczej ni ma.. zdj.robione stacjonarnym:grin:
-
Zgasł podczas jazdy,potem nie odpalił..
Witam.Jak w temacie.Zgasło mi auto po ruszeniu i przejechaniu 20 metrów,potem nie odpaliło..co może być przyczyną?Cewka zapłonowa?czujnik położenia wału?
-
Białe dekory,jak to wyglada?
na same dekory wystarczył mi pasek 152x30cm. ale ja zamówiłem sobie 152x52 bo jeszcze okleiłem ramkę wokół radia i na wszelkie nieudane próby:wink: Myślę że trzeba zmierzyć konsole i wyjdzie wymiar jaki potrzebny:)najlepiej z małym zapasem.
-
Białe dekory,jak to wyglada?
Trochę kleju zostawia ale myślę że to dlatego ze bardziej przygrzałem acha w końcu okleiłem u siebie w złotym karbonie,ktoś pytał jak to wygląda,to w pn wrzucę zdj. jak to badziewnie wyszło:wink:
-
Białe dekory,jak to wyglada?
Dobrze by było Łukasz,tylko musiałbym dobierać pod felgi,które są polerowane i czy to będzie ładnie jak będę miał w środku kilka lusterek:wink:chyba że jakieś aluminium ale tego pełno:wink:
-
Polerka
Wypolerowałem mothers magiem, którego polecił mi kolega wyżej wyżej i efekt od razu było widać mimo,że też nie mam najczystszego stopu aluminium:decayed:
-
Jaki zestaw?
też tak słyszałem
-
Białe dekory,jak to wyglada?
co zdjecie,to trudniejszy wybór:facepalm: ale w przyszłym tygodniu już zapadnie decyzja:wink:
-
Białe dekory,jak to wyglada?
no no,ciekawie to wygląda:)
-
Białe dekory,jak to wyglada?
to dawaj kolego te zdj. dawaj:wink: bo o alcantarze też myślałem, zresztą o czym już nie myślałem:grin: ---------- Post dopisany at 08:08 ---------- Poprzedni post napisany at 08:03 ---------- Ładne wnętrze,to białe dekory ładnie wyglądają:grin:w moim to nie przejdzie:wink:
przemix 3000
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta