Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki zestaw?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Poleci któryś z kolegów jakis w miare dobry zestaw grający w granicach plus minus 1000zl z czterema głośnikami ,subem i wzmacniaczem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np clarion 848 , wzmak stara alpina , sub xetec lub IT , przód odseparowany signat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Jako pasjonat CA w aucie, który już trochę grzebną swoją A$ mogę Ci podpowiedzieć, że w 1000 będzie ciężko. Ale coś tam da się zmodzić.

Moja propozycja:

Przód:

- uDimension el Comp 5 (13cm) około 270zł lub 6 (16cm) około 350zł,

Wzmacniacz:

Tutaj będzie największy problem i dużo zależy od szczęścia:

- ja proponuję: tego pieca Carpower Wanted 4/320, z wysyłką 250zł (to wysoka i całkiem udana seria tego producenta, niech Cię nie zmyli cena ... ktoś poprostu chyba nie wiem, co sprzedaje)

Jeśli ustrzeliłeś tego wzmaka to do dyspozycji mamy ponad 200wat na suba:

Jeśli słuchasz muzy klubowej, techno itp, to z czystym sumieniem polecam Ci to: helix 12 BP --> Subwoofer "tuba" skrzynia basowa Helix Dark Blue 12BP 700watt Zabrze

Słuchalem go pod swoimi wzmakami na ostatnim spocie CA w mojej mieścinie i robił robotę straszną, mimo że wygląda jak wygląda.

Jeśli natomiast słuchasz rocka, metalu itp (czyli bardziej moje klimaty) to zastanów się nad czymś takim: http://www.caraudiosklepy.pl/powerbass-ps-10c-p427.html z wysyłką zamkniesz się w 200zł i masz już gotową skrzynkę, którą podany wcześniej piecyk napędzi bez większych problemów.

Pozostałe pieniążki idą na kabelki: Hollywood --> http://www.caraudiosklepy.pl/hollywood-cca-44-p511.html, kupisz od tego samego gościa co suba to koszt wysyłki zapłacisz tylko raz, uDimy tez ma w dobrej cenie ;)

Pozdrawiam, mam nadzieję że wskazówki okażą się przydatne.

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...