Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wypadek A4 B6 avant S-line pakiet zewnetrzny


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, miałem wypadek kilka dni temu, facet wjechał mi w kuper a ja wylądowałem w kołnierzu. Robie bezgotówkowo,

naprawę wycenił rzeczoznawca na 5tys z groszami do wymiany: błotnik,belka,listwa i klapa czy warsztat zmiesci sie w tej cenie ?

padł mi tez oryginalny parktronic, dodam ze dbam o swój samochód i zalezy mi na tym zeby wszystkie czesci były oryginalne.

co jesli wyjdzie ze cena naprawy wyszła wyzsza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddajesz do Aso albo renomowanego lakiernika i on załatwia wszystko dla ciebie. Oczywiście jeżeli oferuje takie usługi. Dodatkowo pewnie możesz się zgadać to ci za free jakiś element pomaluje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddajesz do Aso albo renomowanego lakiernika i on załatwia wszystko dla ciebie. Oczywiście jeżeli oferuje takie usługi. Dodatkowo pewnie możesz się zgadać to ci za free jakiś element pomaluje:wink:

Dokładnie wszystko Ci Aso załatwi a jak mówisz że dbasz o furę i chcesz by była dobrze zrobiona to tylko ta kwestia odstaw na naprawę bezgotówkową :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij upomnieć się o odszkodowanie z OC sprawcy za wylądowanie w kołnierzu jak to nazwałeś:wink:

Jest to osobna "sprawa" dla ubezpieczyciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armi dobrze gada, musisz zglosic sie do szpitala i ciagle byc w kontakcie z ubezpieczalnia bo moga przysłac lisci ze postepowanie wygasło i od nowa procedura , zbieraj wszytkie , koszty leczenia i dokumentacje na bierząco uzupełniaj i wysyłaj , najlepiej wypytaj jak to ma wygladac , podczas zgłaszania szkody- urazu, pamietaz ze zawsze Cie boli !! oczy pieka spac nie mozesz ..............

zdrowia i powodzenia

na czas naprawy wez sobie auto zastepcze z oc sprawcy , jak beda trudnosci to tłumacz ze wzgledu na uraz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko przeczytaj pismo dokładnie od ASO :P ja miałem zapiskę że jeśli Ubezpieczalnia nie będzie chciała pokryć wszystkich kosztów ani wypłacić to ty jesteś zobowiązany do zapłaty :P ale u mnie na szczęście skończyło się dobrze i wypłacili całość +4,8k zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...