Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zestaw xenon


wojtek123

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy możecie mi podrzucić link do jakiegoś dobrego zestawu HID z alegro który wy zastosowaliście w swoich B6 i się dobrze sprawują zgóry dziękuje. Chce założyć zestaw do leflektorów głównych h7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy możecie mi podrzucić link do jakiegoś dobrego zestawu HID z alegro który wy zastosowaliście w swoich B6 i się dobrze sprawują zgóry dziękuje. Chce założyć zestaw do leflektorów głównych h7.

ja u siebie w b5 kupiłem taki zestaw

HID XENON H7 4300 6000 8000 XENONY SLIM GWARANCJA (3197490645) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

barwa 4300k i policja mi się nic nie czepia :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem juz po zakupie ksenonikow do swojej b6 tez pytalem na forum i gosc mi doradzil kupilem i jestem zadowolony , zestaw z can busem czyli po podlaczeniu fis nie wywala bledu przepalonych zarowek oraz zestaw kse. Nie zakluca dzialania cb radia , barwa 4300k jesli jeszcze poszukujesz to pozniej moge przeslac ci linka bo w chwili obecnej jestem na poligonie , jak cos to daj znac na pw

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.dzis wymieniłem przetwornice xenonów w b6 i świeci mi sie błąd spalonej żarówki.przetwornica nie jest oryginal i nie wiem co zrobic zeby usunac ten bład.mozesz mari cos wiecej napisac o tym zestawie z can busem?po przekreceniu zapłonu wyświetla sie napis kennzeichen-beleuchtung.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...