Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Kiepskie swiatla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy jak jest u Was ze swiatlami mijania??Normalnie tragedia jest.Drogowie swieca elegancko,ale mijana to :wallbash:

Tak jest w kazdym,czy u mnie jest jakis problem??

Opublikowano

co masz?

zwykłe żarówki?/xenon?bixenon?

ja mam bixenon i nie narzekam

Opublikowano

Zapewne zwykłe bo faktycznie słabo świecą :evil: zmień na bixenona ,lub zakładaj hidy :)

Opublikowano
  • Autor

Zalozy chyba xenon.

CO lepiej kupic ori xenony z reflektorami czy zalozyc hidy???

Opublikowano

ORI z reflektorami około 1700-2000zł, HID-y - 250-300zł,a światło praktycznie to samo. Sam sobie odpowiedz na co Cię stać.

Opublikowano

ORI z reflektorami około 1700-2000zł, HID-y - 250-300zł,a światło praktycznie to samo. Sam sobie odpowiedz na co Cię stać.

hidy swieca a raczej slepia o wiele wiele mocniej i wlasnie najlepiej co im wychodzi to oslepianie jadacych z przciwka :wallbash: najgorzej jak montuja je dresy calibry i golfy :( nie maja pojecia ze stwarzaja tylko zagrozenie na drodze i do tego budza politowanie

Opublikowano

Ale jak HID-y sa dobrze ustawione i zamontowane w dobrej lampie soczewkowej przystosowanej do D2S np. Valeo to chyba nie ma większej różnicy w świeceniu od Ori.

Opublikowano

Ale jak HID-y sa dobrze ustawione i zamontowane w dobrej lampie soczewkowej przystosowanej do D2S np. Valeo to chyba nie ma większej różnicy w świeceniu od Ori.

dokładnie, co to za porównanie audi do opla :wallbash: , ja miałem depo D2S pod xenon i jest gites nikt się nigdy nie czepiał.
Opublikowano

Ktoś kto w przeszłości ( jak nie było jeszcze na rynku na tak wielką skalę tanich HID-ów ) dał za ori 2-3 tys zł zawsze będzie twierdził ,że nie ma to jak oryginalne xenony. Ale dziś możemy sobie kupić juz za 250-270zł HID-y i nikt kto nie zaglądnie nam pod maskę nie rozpozna czy to ori czy HID. Pomyśli sobie - Audi pożądna marka to napewno są ori xenony od nowości.

Oczywiście przyznam zwolennikom oryginalnych xenonów rację,że są lepsze ale zadajmy sobie pytanie o ile lepsze ?? Cena wskazuje,że powinny być dziesięciokrotnie lepsze ale tak chyba nie jest patrząc na sprzedaż HID-ów chociażby na allegro. Jest tam tego jak piasku na pustyni.

Opublikowano

Zrób tak ja mam :gwizdanie: a będzie :kox:

Opublikowano

A co myślicie o włożeniu HID-ów do lamp bez soczewki ??? :naughty: Mowa tu o H4 i HID-y nazywane są bi-xenonami. Lampy mam jak nówki wiec może???... :kox:

Opublikowano

Zrób tak ja mam :gwizdanie: a będzie :kox:

waskipl, małe pytanie?.. masz hidy :decayed:, czy xenony?... :naughty:..

Opublikowano

Zrób tak ja mam :gwizdanie: a będzie :kox:

waskipl, małe pytanie?.. masz hidy :decayed:, czy xenony?... :naughty:..

Ja mam i bi orginały i hidy :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.