Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] A4 B7 2.0 TDI S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

super auto :naughty: czarny sedanik :good:

Ja mam A4 2.0TDI

z podstawowym wyposazeniem czyli:

-6 airbag

-multi.kier.

-navi duza

-klima 2.stref.

-tempomat

-4 elekt. szyby

-podgrzewane fotele

-i - jak w każdym modelu chyba - rolety w oknach

Troszke załuje ze nie ma quattro bo juz byłaby okazja do wykorzystania tego systemu przy wyjezdzie z zabłoconego pola:)

człowieku, to nie wątek o Twoim samochodzie... :gwizdanie: załóż se swój :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Co tu się dzieje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Sorry moja wina:)źle zrozumiałem temat i wstawiłem opis swojego samochodu w profil jednego z kolegów:)))Poprawie się i wstawie niedlugo opis swojego sam.:)

co do autka ładny kolorek tylko małe pytanko jak z utrzymaniem czystości z zewnątrz, czarny kolor troszkę widać na samochodzie:/i czy myjesz go na myjni automatycznej czy na ręcznej, słyszałem ze na automatycznej po pewnym czasie widać dużo rys na karoserii i ponoć kolorek zaczyna matowiec po pewnym czasie:/

Opublikowano
  • Autor

Sorry moja wina:)źle zrozumiałem temat i wstawiłem opis swojego samochodu w profil jednego z kolegów:)))Poprawie się i wstawie niedlugo opis swojego sam.:)

co do autka ładny kolorek tylko małe pytanko jak z utrzymaniem czystości z zewnątrz, czarny kolor troszkę widać na samochodzie:/i czy myjesz go na myjni automatycznej czy na ręcznej, słyszałem ze na automatycznej po pewnym czasie widać dużo rys na karoserii i ponoć kolorek zaczyna matowiec po pewnym czasie:/

Siema!

Z tym opisem sie nie przejmuj :) a jezeli chodzi o kolor to jest bardzo ciezki w utrzymaniu,ja mam sprawdzona myjnie,myje tam od kilku lat tylko recznie i bez chemi bo jest wlasnie tak jak piszesz kolor matowieje a po automatycznej jest pelno rys :good:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2008, 09:37_________________________________________________

Sorry moja wina:)źle zrozumiałem temat i wstawiłem opis swojego samochodu w profil jednego z kolegów:)))Poprawie się i wstawie niedlugo opis swojego sam.:)

co do autka ładny kolorek tylko małe pytanko jak z utrzymaniem czystości z zewnątrz, czarny kolor troszkę widać na samochodzie:/i czy myjesz go na myjni automatycznej czy na ręcznej, słyszałem ze na automatycznej po pewnym czasie widać dużo rys na karoserii i ponoć kolorek zaczyna matowiec po pewnym czasie:/

Kupilem mleczko nazwy teraz nie pamietam musze zejsc do garazu produkcji USA i robie nim auto raz na 2 miesiace,lakier dostaje taka glebie i gina male ryski efekt jest naprawde zaje...sty :good: jak bedziesz chcial nazwe to daj znac :) jeszcze jedno ja na swojej niuni mam lakier utwardzany czyli ceramiczny

Opublikowano

Jak możesz zapodaj nazwę tego cudeńka to bym z miła chęcią zakupił dla mojej pociechy:D a reprymenda zawsze się przyda, w końcu nowicjusz(czyli ja) musi się naramować:D

Opublikowano

Sorry moja wina:)źle zrozumiałem temat i wstawiłem opis swojego samochodu w profil jednego z kolegów:)))Poprawie się i wstawie niedlugo opis swojego sam.:)

co do autka ładny kolorek tylko małe pytanko jak z utrzymaniem czystości z zewnątrz, czarny kolor troszkę widać na samochodzie:/i czy myjesz go na myjni automatycznej czy na ręcznej, słyszałem ze na automatycznej po pewnym czasie widać dużo rys na karoserii i ponoć kolorek zaczyna matowiec po pewnym czasie:/

Siema!

Z tym opisem sie nie przejmuj :) a jezeli chodzi o kolor to jest bardzo ciezki w utrzymaniu,ja mam sprawdzona myjnie,myje tam od kilku lat tylko recznie i bez chemi bo jest wlasnie tak jak piszesz kolor matowieje a po automatycznej jest pelno rys :good:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2008, 09:37_________________________________________________

Sorry moja wina:)źle zrozumiałem temat i wstawiłem opis swojego samochodu w profil jednego z kolegów:)))Poprawie się i wstawie niedlugo opis swojego sam.:)

co do autka ładny kolorek tylko małe pytanko jak z utrzymaniem czystości z zewnątrz, czarny kolor troszkę widać na samochodzie:/i czy myjesz go na myjni automatycznej czy na ręcznej, słyszałem ze na automatycznej po pewnym czasie widać dużo rys na karoserii i ponoć kolorek zaczyna matowiec po pewnym czasie:/

Kupilem mleczko nazwy teraz nie pamietam musze zejsc do garazu produkcji USA i robie nim auto raz na 2 miesiace,lakier dostaje taka glebie i gina male ryski efekt jest naprawde zaje...sty :good: jak bedziesz chcial nazwe to daj znac :) jeszcze jedno ja na swojej niuni mam lakier utwardzany czyli ceramiczny

ceramiczny? to jakas opcja byla w fabryce czy juz auto bylo cale lakierowane? To musialo kosztowac majatek :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Sorry moja wina:)źle zrozumiałem temat i wstawiłem opis swojego samochodu w profil jednego z kolegów:)))Poprawie się i wstawie niedlugo opis swojego sam.:)

co do autka ładny kolorek tylko małe pytanko jak z utrzymaniem czystości z zewnątrz, czarny kolor troszkę widać na samochodzie:/i czy myjesz go na myjni automatycznej czy na ręcznej, słyszałem ze na automatycznej po pewnym czasie widać dużo rys na karoserii i ponoć kolorek zaczyna matowiec po pewnym czasie:/

Siema!

Z tym opisem sie nie przejmuj :) a jezeli chodzi o kolor to jest bardzo ciezki w utrzymaniu,ja mam sprawdzona myjnie,myje tam od kilku lat tylko recznie i bez chemi bo jest wlasnie tak jak piszesz kolor matowieje a po automatycznej jest pelno rys :good:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2008, 09:37_________________________________________________

Sorry moja wina:)źle zrozumiałem temat i wstawiłem opis swojego samochodu w profil jednego z kolegów:)))Poprawie się i wstawie niedlugo opis swojego sam.:)

co do autka ładny kolorek tylko małe pytanko jak z utrzymaniem czystości z zewnątrz, czarny kolor troszkę widać na samochodzie:/i czy myjesz go na myjni automatycznej czy na ręcznej, słyszałem ze na automatycznej po pewnym czasie widać dużo rys na karoserii i ponoć kolorek zaczyna matowiec po pewnym czasie:/

Kupilem mleczko nazwy teraz nie pamietam musze zejsc do garazu produkcji USA i robie nim auto raz na 2 miesiace,lakier dostaje taka glebie i gina male ryski efekt jest naprawde zaje...sty :good: jak bedziesz chcial nazwe to daj znac :) jeszcze jedno ja na swojej niuni mam lakier utwardzany czyli ceramiczny

ceramiczny? to jakas opcja byla w fabryce czy juz auto bylo cale lakierowane? To musialo kosztowac majatek :gwizdanie:

Mysle ze opcja w fabryce ojciec ma eske i tez ma utwardzany lakier a nowe eski maja podobno w standardzie taki lakier [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2008, 00:20_________________________________________________

Jak możesz zapodaj nazwę tego cudeńka to bym z miła chęcią zakupił dla mojej pociechy:D a reprymenda zawsze się przyda, w końcu nowicjusz(czyli ja) musi się naramować:D

Siema!

Naprawde polecam!

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/06bbb49684803f94.html

Opublikowano

Wielkie dzieki:)Dobrze ze zrobiłes fotke bo okazuje sie ze takiego mleczka używam w pracy:D to przyniosę sobie troszke:DD

Pozdrawiam:)

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzieki:)Dobrze ze zrobiłes fotke bo okazuje sie ze takiego mleczka używam w pracy:D to przyniosę sobie troszke:DD

Pozdrawiam:)

Pozdrowionka!Piasek k-6 :good:

Opublikowano

Jedna z najładniejszych B7-ek na forum :)

Opublikowano
  • Autor

Jedna z najładniejszych B7-ek na forum :)

Dzięki kolego :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jedna z najładniejszych B7-ek na forum :)

no jest fajna ale może być jeszcze fajniejsza (np.felgi) :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.