Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przewód w butki , gdzie podłączyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam w butli mam luzny przewod

moze ktos wie gdzie on powinien byc podłączony?

dodam ze nie pokazuje mi ile mam gazu moze to wlasnie on jest za to odpowiedzialny?

nizej dodaje foto

chodzi o ten zielony przewód co wisi ...

sam0603n.jpg

Opublikowano

kolego ten przewód wypadł Ci ze szkiełka,z tej zielonej plastikowej śrubki-powinien być w środku,szkiełko nie nadaje się już do niczego bo te dwa zielone przewody połączone są między sobą a po drugie to i tak na pewno nie pokazuje w aucie kiedy masz rezerwę bo pod szkiełkiem powinna być jeszcze taka strzałka z magnesikami,

bez tego kabelka można jeździć śmiało nie ma wpływu na nic poza wskazaniem małego poziomu gazu-rezerwy

Opublikowano
  • Autor
kolego ten przewód wypadł Ci ze szkiełka,z tej zielonej plastikowej śrubki-powinien być w środku,szkiełko nie nadaje się już do niczego bo te dwa zielone przewody połączone są między sobą a po drugie to i tak na pewno nie pokazuje w aucie kiedy masz rezerwę bo pod szkiełkiem powinna być jeszcze taka strzałka z magnesikami,

bez tego kabelka można jeździć śmiało nie ma wpływu na nic poza wskazaniem małego poziomu gazu-rezerwy

ja w srodku w samochodzie na desce mam przełącznik b/g i tam mam kropki ile gazu ale ciągle swieci sie czerwona kropka rezerwa chyba;/

Opublikowano

żeby to zadziałało to musisz wymienić to szkiełko,bo z tego już nic nie zrobisz i do tego potrzebna jest taka strzałka z malutkimi magnesikami ale konkretnie do tego szkiełka,koszt szkiełka może z 10pln a tą strzałkę na pewno dostaniesz u każdego gazmena-gratis

Opublikowano
  • Autor
żeby to zadziałało to musisz wymienić to szkiełko,bo z tego już nic nie zrobisz i do tego potrzebna jest taka strzałka z malutkimi magnesikami ale konkretnie do tego szkiełka,koszt szkiełka może z 10pln a tą strzałkę na pewno dostaniesz u każdego gazmena-gratis

ja mam drugą butle z zaworem to moze przeloże jak jest taki sam:)

Opublikowano

przełożenie szkiełka to żadna sztuka ale jak chcesz przełożyć wielozawór to trzeba trochę uważać,chyba że butla jest puściutka bez gazu,

z wielozaworami jest tak,że do twojej butli będzie idealnie pasował wz z butli o takiej samej wysokości,jak założysz z niższej butli to nie będzie wybierał gazu do końca a z wyższej to prawdopodobnie nie będzie odbijał i będzie tankowane pod korek-100% pojemności

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

a tak na marginesie-ile ta butla ma lat,nieciekawie wygląda

Opublikowano
  • Autor

no ma 10 lat równo wlasnie dlatego zakupiłem młodszą w duzo lepszym stanie ;)

i chyba wymienie kompletną butle , z tym zabiegiem będzie łatwiej? jak to zrobic?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.