Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przewód w butki , gdzie podłączyć?


DraKio

Rekomendowane odpowiedzi

witam w butli mam luzny przewod

moze ktos wie gdzie on powinien byc podłączony?

dodam ze nie pokazuje mi ile mam gazu moze to wlasnie on jest za to odpowiedzialny?

nizej dodaje foto

chodzi o ten zielony przewód co wisi ...

sam0603n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ten przewód wypadł Ci ze szkiełka,z tej zielonej plastikowej śrubki-powinien być w środku,szkiełko nie nadaje się już do niczego bo te dwa zielone przewody połączone są między sobą a po drugie to i tak na pewno nie pokazuje w aucie kiedy masz rezerwę bo pod szkiełkiem powinna być jeszcze taka strzałka z magnesikami,

bez tego kabelka można jeździć śmiało nie ma wpływu na nic poza wskazaniem małego poziomu gazu-rezerwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ten przewód wypadł Ci ze szkiełka,z tej zielonej plastikowej śrubki-powinien być w środku,szkiełko nie nadaje się już do niczego bo te dwa zielone przewody połączone są między sobą a po drugie to i tak na pewno nie pokazuje w aucie kiedy masz rezerwę bo pod szkiełkiem powinna być jeszcze taka strzałka z magnesikami,

bez tego kabelka można jeździć śmiało nie ma wpływu na nic poza wskazaniem małego poziomu gazu-rezerwy

ja w srodku w samochodzie na desce mam przełącznik b/g i tam mam kropki ile gazu ale ciągle swieci sie czerwona kropka rezerwa chyba;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby to zadziałało to musisz wymienić to szkiełko,bo z tego już nic nie zrobisz i do tego potrzebna jest taka strzałka z malutkimi magnesikami ale konkretnie do tego szkiełka,koszt szkiełka może z 10pln a tą strzałkę na pewno dostaniesz u każdego gazmena-gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby to zadziałało to musisz wymienić to szkiełko,bo z tego już nic nie zrobisz i do tego potrzebna jest taka strzałka z malutkimi magnesikami ale konkretnie do tego szkiełka,koszt szkiełka może z 10pln a tą strzałkę na pewno dostaniesz u każdego gazmena-gratis

ja mam drugą butle z zaworem to moze przeloże jak jest taki sam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełożenie szkiełka to żadna sztuka ale jak chcesz przełożyć wielozawór to trzeba trochę uważać,chyba że butla jest puściutka bez gazu,

z wielozaworami jest tak,że do twojej butli będzie idealnie pasował wz z butli o takiej samej wysokości,jak założysz z niższej butli to nie będzie wybierał gazu do końca a z wyższej to prawdopodobnie nie będzie odbijał i będzie tankowane pod korek-100% pojemności

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

a tak na marginesie-ile ta butla ma lat,nieciekawie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ma 10 lat równo wlasnie dlatego zakupiłem młodszą w duzo lepszym stanie ;)

i chyba wymienie kompletną butle , z tym zabiegiem będzie łatwiej? jak to zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...