Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Większa moc przy skrzyni multitronic???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was.

Posiadam A4 B6 1.9TDI AVF 130KM i mam do Was takie pytanie czy przy skrzyni multitronic 6 biegów mogę zwiększyć moc do 150-160KM??

Wiele osób mi odradza twierdząc że skrzynia się rozsypie...

Jakie jest wasze zdanie/rada???

Opublikowano

hej! znalazłeś firmę która to zrobiła dla Ciebie by zrobiła ?

Ten temat się co miesiąc powtarza... i nie ma jeszcze odważnego:grin: na takie czynny.

Z tego co doczytałem to częściej ładują nowe sterowniki rocznikowi lub z 2.7 V6 ponieważ tam tez jest ta sama multi./

Szczerze jak zrobisz jakieś mody to daj znać jestem ciekaw :):decayed:

z którego roku masz auto ?

Opublikowano

Jak zrobisz skrzynie na 7 lamelei to jest mniejsze ryzyko

Też o tym myslalem ale zabawa zbyt droga

Opublikowano

Przy skrzyni multi wazny jest jedynie moment obrotowy i tuner ktory odpowiednio go ustawi:) bo to on zabija skrzynie a nie km

Opublikowano
hej! znalazłeś firmę która to zrobiła dla Ciebie by zrobiła ?

Ten temat się co miesiąc powtarza... i nie ma jeszcze odważnego:grin: na takie czynny.

Z tego co doczytałem to częściej ładują nowe sterowniki rocznikowi lub z 2.7 V6 ponieważ tam tez jest ta sama multi./

Szczerze jak zrobisz jakieś mody to daj znać jestem ciekaw :):decayed:

z którego roku masz auto ?

to chyba źle szukałeś na forum:facepalm:

ja śmigam już 3 lata na koksie i jest git :banan:

a dodam że mam ciężką nogę i mocy z nm używam codziennie. (~160km / ~360-370nm)

jeden dwumas już zabiłem:decayed:

jedyne co powinno się zrobić 'przed' to moda na 7lameli (o ile już ich nie mamy) wraz z ostatnim dostępnym softem dla swojego sterownika oraz pełną diagnostykę skrzyni.

jeżeli skrzynia i silnik jest ok, to lać koksu i śmigać:wink:

dodam iż w większości opinii nie polecana jest wizyta na hamowniach (chociaż znam osoby które to robiły i wszystko było git)

tak samo nie powinno się robić maks programu dla AVF+multi czyli ok 170km, oraz odpadają jakiekolwiek mody np inna suszarka czy fmic.

Opublikowano
w Multi sam czy chip reszta modów odpada ?:kwasny:

tak, i do tego powinno się zrobić program pod tą skrzynie, tzn żeby nie katować skrzyni od samego dołu, a tylko stopniowo dowalać km/nm przy większej prędkości... nie od startu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.