Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Homer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Homer odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew::polew: Macie jakieś dobre przepisy na szybkie ogarnięcie piersi z kurczaka ? Już rzygam gotowanym i smażonym na patelaszcze w przyprawach Od czasu do czasu polecam to
  2. Homer odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Kogo polecicie do regeneracji turbo w Tychach i okolic?
  3. Ucho podaj namiary na PV
  4. Jak zrobisz skrzynie na 7 lamelei to jest mniejsze ryzyko Też o tym myslalem ale zabawa zbyt droga
  5. Podobny problem miałem pare dni temu Jak masz nr seryjny navi to mam goscia co ogarnie Ci nr pin Tom u mnie już wszytko gra
  6. Homer odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no no
  7. Homer odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Grzegorz, gdzie mogę Cię złapać?
  8. Temat można zamknąć Podziękowania dla Tom A4
  9. Homer odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Panowie ma ktos klucze do wyciągnięcia rns-e ? Tychy i okolice
  10. 1. Nie da się otworzyć navi aby wsadzić płytę z softem 2. Dzwoniłem już do aso i muszę osobiscie tam się pojawić ( kosztów nie znam ) 3 Elektronik stwierdził, że trzeba wyciągnąć navi aby otworzyć napęd CD i wtedy wrzucić płytę z softem A po nr seryjnym navi nie da się tego rozkodować??
  11. To chyba mnie nie lubi i się spytała Jest na to jakis sposób?
  12. Potrzebuje wklepać pin ale jak widać nie posiadam go Jest na to jakis sposób, czy tylko ASO? Może ktos pomóc?
  13. Homer odpowiedział(a) na ewela temat w 2.0TDI
    NGK - Wyszukiwarka produktów
  14. Homer odpowiedział(a) na tomaz_oz temat w 1.9TDI
    Autor tematu napisał " jasną chmurę " oraz " Płynu nie ubywa oleju tez nie ubywa (w znacznych ilościach) "

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.