Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakręci wentylatorem i nic dalej


gacekmen1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Klima działała w tamtym roku, teraz odpalam klime to wentyaltor od klimy zakręci na jakieś 10-15sec. i sie wyłącza , klima nie działa ( ewentualnie jak to sprawdzić ? )

Dodam że mam taki dziwny przypadek gdy jezdze z econ wszystko ok , gdy włącze klime i dodaje gazu co jakis czas mrygnie mi kontrolka akumulatora na czerwono :/

1 Fault Found:

01232 - A/C Compressor Regulator Valve (N280)

36-00 - Open Circuit

Czy to jest jakiś czujnik ? jeśli tak to gdzie ? dodam że klimy nie nabijałem, ale jeszcze w miare działała w tamtym roku

a4 b6 2001r. Sprężarka pod turbo

ps. 17664 - Engine Coolant Temp Sensor (G62): Open or Short to Plus

P1256 - 35-00 - - ten czujnik jest chyba z tylu silnika niedaleko zworu egr ? zmienialem go w tamtym roku na zielony niby oryginalny ( wskazowki temperatury silnika pokazuje dobrze 90C) dzis przeczyscilem w nim jeszcze styki , co jeszcze molgbym przeczyscic ? ps, podociskalem i wyczyscilem wtyczki od panelu klimatronika.

---------- Post dopisany 29-05-2013 at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2013 at 16:54 ----------

Witam ponownie

Znalazłem przyczynę nie działającej klimy , już wyjaśniam

Był luźny pasek napędu klimy

nie brałem tego pod uwagę ponieważ niedawno był wymieniany razem z rozrządem... ale jak widać czasami wszystko może się zdarzyć ( ups. a może go nie wymienili ? )

No nic , objawy były takie że jak włączałem klimę i dawałem gazu to czasami mrygał czerwony akumulator ( nie wiem czemu , ale po naciągnięciu już nic nie miga )

No i po włączeniu klimy wiatrak do klimy włączał się tylko na 15sekund, pewnie środka nie nabijało i sie wyłączało

A co do błędów to sam nie wiem , ale klima działa i to całkiem dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...