Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wosk Fast wax firmy presta -miał ktoś styczność?


Giede

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio sprzedawca zachwalał mi wosk w płynie fast wax firmy presta. Może stosował ktoś go już i może wypowiedzieć się w temacie? W necie bardzo mało informacji na jego temat. Jedynie wyczytałem gdzieś, że jest to profesjonalny wosk, łatwy w aplikacji także w słoneczny dzień.

Tylko nie piszcie mi tu, że lepiej postawić na sprawdzone produkty - bo to wiem.

Ale może ktoś stosował ten konkretny i może wypowiedzieć się w temacie o swoich odczuciach.

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mialem stycznosci, firma Presta ma u nas malo swoich produktow, ale ich szampon jest czarnym koniem wsrod srodkow do mycia i to w pelni pozytywnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mialem stycznosci, firma Presta ma u nas malo swoich produktow, ale ich szampon jest czarnym koniem wsrod srodkow do mycia i to w pelni pozytywnego znaczenia.

QD Presty też jest super Spray'N Shine,wosku niestety nie próbowałem ale coś mi się kojarzy że jest dostępny tester tego wosku za 10zł więc można by spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego miałem do czynienia z tym jak pracowałem pare lat temu w lakierni,używaliśmy tego przed oddaniem samochodu,Efekt super łatwo się rozprowadza i nie trzeba długo polerować,fajny na ciemne kolory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem ten wosk i faktycznie świetnie się nakłada, rano rosa na aucie -chyba, że w nocy padało. Po wytarciu do sucha, znów pięknie się świeci. Wydaje mi się, że kurz też nie przywiera tak łatwo. Ciekawe ile potrzyma na aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...