Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misar28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misar28

  1. Rok temu dobijalem czynnik i odgrzybiałem
  2. Witam forumowiczów.Mam taki problem,od pewnego czasu zaczeła głośno(harholi) chodzić sprężarka ale dzieje się tak w trybie econ,gdy załącze klimę cisza.Normalnie chłodzi.Czy ktoś miał taki przypadek? Sprzęgielko jakby dobre.Czy te gumki na sprzęgiełku jak się zużyją może być tak?łożysko? Proszę o porady
  3. misar28 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam,chyba pada mi cewka w 1.8 adr t.z.n wypadanie zapłonu.Czy ktoś z forumowiczów montował zamiennik NTV czy szukać używki?
  4. Miałem to samo termostat wstaw ori i po problemie
  5. Cewkę masz na wierzchu,pod czarną osłoną z góry silnika,nie trzeba uszczelki pod pokrywę zaworów
  6. Termostat nie puszcza obiegu.Do wymiany
  7. misar28 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Witam,przykładowo ja zamontowałem na taśmę dwu stronną i jest ok.
  8. Witam,musisz zdjąć cały boczek(tapicerkę),do boczka one są przykręcone
  9. misar28 odpowiedział(a) na maluch16290 temat w Audi A4 B5
    Ona jest na taśmie dwustronnej i ma kilka plastikowych bolczyków,ale one nie trzymają,
  10. Niema regulacji linek
  11. Podjedź gdzie dobierają lakier,mają przeważnie numerowo gotowe zaprawki z malutkim pędzelkiem,jak nie to dobierz 100ml.Wykałaczka i do roboty
  12. Nowy błotnik w kolorze...jak go złożysz będzie duża różnica między drzwiami a błotnikiem jeśli malujesz cały błotnik trzeba także ścieniować z drzwiami tą samą bazą co malujesz błotnik.Także nie licz że będzie taki sam odcień tego błotnika
  13. Wina lakiernika uelastyczniacz niedodany do lakieru i podkładu stosuje się go na tworzywa sztuczne.Do poprawki oddaj
  14. Kolego wejdź pod auto i się zdziwisz,nie widziałem jeszcze pordzewiałej z pod spodu b5(chyba że z ćwiarteczką),a jak jest odrapanie i korozja to w tych miejscach:szlif,odtłuszczenie, farba antykorozyjna (podkład reaktywny lub epoxydowy)na to guma t.z.w mastyka na pędzel lepsza dużo od baranków lub coś takiego Środek do ochrony karoserii i masa uszczelniająca U210 - APP -1L lub pędzlem SEAL12 - 040105 - Masa klejąco uszczelniająca na pędzel - APP - 1kg
  15. ponoć zf jest lepszy
  16. misar28 odpowiedział(a) na wojtek459 temat w Układ Jezdny
    Tą dużą śrubą lekko dociśnij
  17. Na ośce zimering puścił temu cieknie,jak w płynie są opiłki to pompa kaput, się przytarła.Dot 4 ...ciekawe
  18. Podnieś do góry przednie koła i zobacz czy na maglu nie masz dużego luzu,potargaj kołem jak stuka w maglu to jest luz i to to ci łomocze,ale jak wspomaganie się zacina tylko w jedną stronę to magiel pada raczej
  19. Kolego miałem do czynienia z tym jak pracowałem pare lat temu w lakierni,używaliśmy tego przed oddaniem samochodu,Efekt super łatwo się rozprowadza i nie trzeba długo polerować,fajny na ciemne kolory
  20. Dzięki wszystkim za podpowiedzi,tuleje do wymiany
  21. No nie wiem, z dnia na dzień tak się stało,myślicie amory i tak by wyrzucalo?dodam że dzień wcześniej miałem załadowany cały bagażnik tynkiem i coś chrobotneło jak odjeżdzałem ze sklepu od tamtej pory tak żuca
  22. Witam,zaczął strasznie pływać tył(rzuca)Czy to tuleje?amory jakby dobre.Patrząc guma jest popękana na belce to będzie to?
  23. Sitko w zbiorniczku!nie tulejke
  24. Witam po pierwszwe sitko w zbiorniczku wsadź na swoje miejsce,jak nie trzyma się w prowadnicach to przyklej,przed tym wyczyść je.Pewnie zasyfione i wypycha je do góry.Pompa teraz się zapowietrz a i temu tak głośno
  25. Kolego org,ustawienie jest wytłoczone punktem na tej śrubie regulacyjnej(jakby podkładka)który równa się ze znakiem na obudowie magla w którym są trzy,dodatkowo jest maźnięte farbą.Tylko że jednym obrotem śruby masz 3 pozycje.Podkręć 1/3 do najbliższego znaku i zobaczysz ---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.