Treść opublikowana przez misar28
-
Sprężarka głośno pracuje
Rok temu dobijalem czynnik i odgrzybiałem
-
Sprężarka głośno pracuje
Witam forumowiczów.Mam taki problem,od pewnego czasu zaczeła głośno(harholi) chodzić sprężarka ale dzieje się tak w trybie econ,gdy załącze klimę cisza.Normalnie chłodzi.Czy ktoś miał taki przypadek? Sprzęgielko jakby dobre.Czy te gumki na sprzęgiełku jak się zużyją może być tak?łożysko? Proszę o porady
-
Pytanie o cewkę 1.8 adr
Witam,chyba pada mi cewka w 1.8 adr t.z.n wypadanie zapłonu.Czy ktoś z forumowiczów montował zamiennik NTV czy szukać używki?
-
Termostat, czujnik czy pompa wody
Miałem to samo termostat wstaw ori i po problemie
-
1.8 ADR wymiana uszczelki pod zaworami
Cewkę masz na wierzchu,pod czarną osłoną z góry silnika,nie trzeba uszczelki pod pokrywę zaworów
-
Problem z układem chłodzenia Audi a4 b5
Termostat nie puszcza obiegu.Do wymiany
-
Listwy Dekory LED
Witam,przykładowo ja zamontowałem na taśmę dwu stronną i jest ok.
-
Wymiana głośników przód
Witam,musisz zdjąć cały boczek(tapicerkę),do boczka one są przykręcone
-
Listwa drzwi w b5
Ona jest na taśmie dwustronnej i ma kilka plastikowych bolczyków,ale one nie trzymają,
-
Praca dźwigni hamulca ręcznego.
Niema regulacji linek
-
Czym "zakleić" odpryski na lakierze?
Podjedź gdzie dobierają lakier,mają przeważnie numerowo gotowe zaprawki z malutkim pędzelkiem,jak nie to dobierz 100ml.Wykałaczka i do roboty
-
naprawa błotnika czy nowy zamiennik w kolorze
Nowy błotnik w kolorze...jak go złożysz będzie duża różnica między drzwiami a błotnikiem jeśli malujesz cały błotnik trzeba także ścieniować z drzwiami tą samą bazą co malujesz błotnik.Także nie licz że będzie taki sam odcień tego błotnika
-
Pękający lakier na świeżo wymalowanym zderzaku
Wina lakiernika uelastyczniacz niedodany do lakieru i podkładu stosuje się go na tworzywa sztuczne.Do poprawki oddaj
-
Konserwacja podwozia A4 B5
Kolego wejdź pod auto i się zdziwisz,nie widziałem jeszcze pordzewiałej z pod spodu b5(chyba że z ćwiarteczką),a jak jest odrapanie i korozja to w tych miejscach:szlif,odtłuszczenie, farba antykorozyjna (podkład reaktywny lub epoxydowy)na to guma t.z.w mastyka na pędzel lepsza dużo od baranków lub coś takiego Środek do ochrony karoserii i masa uszczelniająca U210 - APP -1L lub pędzlem SEAL12 - 040105 - Masa klejąco uszczelniająca na pędzel - APP - 1kg
-
Maglownica Koyo ZF
ponoć zf jest lepszy
-
maglownica
Tą dużą śrubą lekko dociśnij
-
wyciek na osi pompy wspomagania (?)
Na ośce zimering puścił temu cieknie,jak w płynie są opiłki to pompa kaput, się przytarła.Dot 4 ...ciekawe
-
Problem ze wspomaganiem
Podnieś do góry przednie koła i zobacz czy na maglu nie masz dużego luzu,potargaj kołem jak stuka w maglu to jest luz i to to ci łomocze,ale jak wspomaganie się zacina tylko w jedną stronę to magiel pada raczej
-
Wosk Fast wax firmy presta -miał ktoś styczność?
Kolego miałem do czynienia z tym jak pracowałem pare lat temu w lakierni,używaliśmy tego przed oddaniem samochodu,Efekt super łatwo się rozprowadza i nie trzeba długo polerować,fajny na ciemne kolory
-
Rzuca tył tuleje?
Dzięki wszystkim za podpowiedzi,tuleje do wymiany
-
Rzuca tył tuleje?
No nie wiem, z dnia na dzień tak się stało,myślicie amory i tak by wyrzucalo?dodam że dzień wcześniej miałem załadowany cały bagażnik tynkiem i coś chrobotneło jak odjeżdzałem ze sklepu od tamtej pory tak żuca
-
Rzuca tył tuleje?
Witam,zaczął strasznie pływać tył(rzuca)Czy to tuleje?amory jakby dobre.Patrząc guma jest popękana na belce to będzie to?
-
Audi A4 B5 Avant Problem ze wspomaganiem .
Sitko w zbiorniczku!nie tulejke
-
Audi A4 B5 Avant Problem ze wspomaganiem .
Witam po pierwszwe sitko w zbiorniczku wsadź na swoje miejsce,jak nie trzyma się w prowadnicach to przyklej,przed tym wyczyść je.Pewnie zasyfione i wypycha je do góry.Pompa teraz się zapowietrz a i temu tak głośno
-
Ustawienie maglownicy, stuki w układzie kierowniczym
Kolego org,ustawienie jest wytłoczone punktem na tej śrubie regulacyjnej(jakby podkładka)który równa się ze znakiem na obudowie magla w którym są trzy,dodatkowo jest maźnięte farbą.Tylko że jednym obrotem śruby masz 3 pozycje.Podkręć 1/3 do najbliższego znaku i zobaczysz ---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------