Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Moja A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DSCN0919.jpg

DSCN0916.jpg

DSCN0915.jpg

DSCN0924.jpg

DSCN0927.jpg

DSCN0925.jpg

Oto Moja A4, zdjęcia maja około pół roku, teraz niestety poszła do malowania :( i zostaną założone progi :)

Zastanawiam się nad przerobieniem jej na S4, może jakieś rady ?

Opublikowano

No i więcej fotek, trochę środka może ??:wink:

Opublikowano

kiedyś myślałem o tych felach repliki R8 :slina:

ale ori nowe cena porażka, a na chińskich po polskich drogach to :facepalm:

Opublikowano
kiedyś myślałem o tych felach repliki R8 :slina:

ale ori nowe cena porażka, a na chińskich po polskich drogach to :facepalm:

ale ten wzór w tym rozmiarze dużo traci i już nie jest taki :slina::kwasny:

Opublikowano
  • Autor

ja mam 17 calowe felgi, wyposazenie opisze jak bede mial troche wiecej czasu

Opublikowano

Tylko nie kupuj progów z allegro bo będziesz żałował, co do przeróbki na pakiet to S4 to polecam ! Jestem już po i powiem CI że efekt jest warty każdych pieniędzy ! niebo a ziemia jak teraz patrze na inne B8 :wink:

Opublikowano
  • Autor

możesz pokazać jakieś fotki po przeróbce? ja mam już założone progi i tylni zderzak ie długo będą lusterka

Opublikowano

czyli na razie lecisz na zewnątrz,

poka środek :naughty:

Opublikowano
  • Autor

narazie nie mam jak bo jestem za granicą a autko jest w PL, środek hmmm jakby go opisaććć ... :)

Opublikowano

Jak wrócę z zagranicy t wrzucę fotki, gdzie dorwałeś tylny zderzak ? szukam od kilku tygodni i nic ! na allegro są tylko do kombi :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Moje wyposażenie :

- LAMPY przód BIXENON + ledy do jazdy dziennej

- TYLNE lampy LED

- Nawigacja NAVI MMI 3G

- 4 x Elektryczne szyby

- AUDI PARKING SYSTEM PDC ( czujniki parkowania przód i tył) z wizualizacją obrazu na wyswietlaczu MMI

- AUDI SOUND SYSTEM ( glosniki przod BANG & OLUFSEN oraz drzwi DLS )

- AUDI BLUETOOTH

- Immobiliser

- brak oznaczenia modelu i pojemności

- Klimatronik

- Elektroniczny hamulec ręczny

- System Kontroli Cisnienia Opon na MMI

- Fotele kubełkowe skóra + alcantara ( elektryczna regulacja lędźwi)

- kierownica multifunkcyjna

- domykanie i odsuwanie szyb z kluczyka

- elektrycznie otwierana klapa bagażnika

- tempoman

- kolorowy wyświetlacz FIS

- listwy progowe S-LINE

- Funkcja Start & Stop

jak reszta mi się przpomni to dopisze :)

Opublikowano
:thumbup1:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Teraz dołożyłem do mojej 4 - órki :

- lusterko wsteczne fotochoratyczne

- lusterka boczne, podgrzewane, fotochromatyczne, elektrycznir ustawiane, składane

- czujnik deszczu

- czujnik zmerzchu

- come & leaving home

- doświetlanie zakrętów

- lap timer

- test guages

- czujnik temperatury oleju

- poziom naładowania akumulatora

Wszytsko dzięki wrclaguna :) Dzięki Grzesiek :)

Fotki dodam jak tylko wróce do PL :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.