Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dvd rns-d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie mam takie pytanie czy ktoś z was zakładał DVD do RNS-D, mam taki problem bo mam adapter VNS-526 do niego podłączyłem DVD PHONOCAR Slim VM015, przy włączaniu DVD obraz szarpnie na RNS-D i nie przełącza go, raz to zaskoczyło a później już nic, pytanie czy zna ktoś kodowanie RNS-D żeby to ruszyło, bardzo proszę o pomoc bo już mnie trafia przy tym od 3 dni.

---------- Post dopisany 22-05-2013 at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2013 at 12:17 ----------

Nikt nie ma pomyslu ?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany 25-05-2013 at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 21:00 ----------

Mam prośbę czy ktoś kto ma RNS-D mógłby mi zrobić screena z kodowaniem radia ? zmieniłem przez niewiedzie WorkShop Code i nie wiem jaki ma być ORI teraz.

Opublikowano

Kodujesz według wojego wyposazenia :wink:

RNS-D

[ukryj] - [top] kodowanie

? Xx 00: Liczba głośników pasywnych

0 = Brak głośniki pasywne (nagłośnienie Bose)

1 = 1 pasywny lewy przedni głośnik (Bose z telefonem)

2 = 2 pasywne głośniki. z przodu i 2 aktywne głośniki. z tyłu

5 = 2 pasywne głośniki. przód i nie aktywne głośniki. z tyłu

00x x: Sound system korekcji

0 - standard (nie system dźwięku Bose)

1 - System dźwięku Bose

00xx: Radio Konfiguracja

+1 - Zdalnie fed anteny

+2 - Zmieniarka CD

+4 - Drugi wyświetlacz (radio / nawigacja)

Opublikowano

a jak zrobić by nie blokowało obrazu w czasie jazdy??

Opublikowano

w rns-e robi się to w adaptacjach w rns-d czytałem że przecinają sygnał gala i w to miejsce montują przełącznik. Tu jest na temat uryrych funkcji może tam coś znajdziesz. mr-fix.pl - Audi A6 C5: Ukryte funkcje w RNS-D

Opublikowano
  • Autor

navi pokazuję mi że Tuner TV jest nie podłączony, wydaje mi się że coś może być z adapterem

Opublikowano

może go poprostu źle go wcześniehj podpiołeś i uszkodziłeś adapter albo był już wcześniej uszkodzony

Opublikowano
  • Autor

a jak to można źle podpiąć, właśnie to jest ciekawe bo raz pokazał ładnie obraz i teraz nie chce się włączyć

Opublikowano

no to może zagrał tylko raz i skończył kariere

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jeszcze odwiedze kogos kto sie zna i wtedy bede reklamowal

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

A moze ktos ma instrukcje albo jakies schematy do tego adapter multimedialny vns-526

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

proponoje podpiąć u kogoś innego i sprawdzić może być uszkodzony albo adapter albo sama navi

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie tylko ze znajomych nikt nie ma rns-d a tez nie mam skad skombinowac innego adaptera

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

z jakiego rejonu pl jestes może zapytaj w dziale spoty może ktoś się odezwie

Opublikowano
  • Autor

Spoko spoko spotuje i wiem kto co ma

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

no to tylko albo test u kogoś innego albo reklamacja

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie ma ktoś podpiętą kamerę cofania do radia RNS-D podpiętą kamerę cofania przez ten adapter VNS-526 ? czy obraz jest wyzwalany samoczynnie po wbiciu wstercznego, i jak włączacie podpięte źródło video przez przycisk Radio/CD/TV czy wyzwala się samoczynnie ?

---------- Post dopisany 12-08-2013 at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 20:09 ----------

Problem z podpięciem rozwiązany po podaniu napięcia na kabelek od kamery cofania RNS-D wykrywa podłączenie tunera TV i uaktywnia przycisk na NAVI wszystko działa wyśmienicie w ten weekend dokończę tą całą zabawę już na czysto.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.