Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż tempomatu


bediks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przyszla chętka na tempomat

jako ze czytalem ze majac przepustnice DBW do podlaczenia tempomatu potrzebna mi bedzie tylko manetka

pytanie czy w kostkach od manetki obecnej jest juz potrzebna instalacja czy tzreba dolozyc jakies kabelki , jesli tak to jakie skad dokąd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do podłączenia tempomatu jest osobna kostka podobna jak do fisa, jak jej nie masz to musisz się podpiąć do pinów w gnieździe (z tyłu przełącznika zespolonego). w Manetce która nie miała tempomatu tego gniazda nie ma no bo niby po co:decayed: więc całą lewą stronę przełącznika musisz przełożyć (kierunki+wł świateł).

Podpinasz się do białej kostki pod ecu. Wszystko opisane w odpowiednim wątku, który pewnie czytałeś.

Jak byś chciał piny do białej kostki to mogę Ci wysłać bo mi zbywają (używki z angola):wink: no chyba, że kupisz nówki w ASO bo nie są strasznie drogie, a manetki szukaj z kostką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra bede pamietac o tych pinach ze masz;-)

jest jakies potrzebne kodowanie w vagu czy lata od razu??

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

tak teraz mi sie przypomnialo

nie dalej jak z tydzien temu zmienialem manetke od fisa i ta od swiatel i kierunków miala dwie kostki tzn ze jest jeszcze trzecia , albo ta jedna byla od tasmy airbagu i myle je :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie trzeba zmienić ale to 3,5s roboty:wink: Jest trzecia kostka na 6 pinów.

Wszystko dokładnie opisane tutaj http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ajm-montaz-tempomatu-19883/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za info, nic teraz szukac okazji manetki tempomatu za pół darmo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...