Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie ma mocy gdy przelączy na gaz .

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Posiadam Audi a4 b5 95r. 1.8

Posiadam instalacje LPG -sekwencje , problem polega na tym , że wymieniałem u mechanika czujnik temperatury , sondę lambę .

Na benzynie dobrze jeździ , ale gdy przestawi się na gaz po prostu nie ma mocy (Gdy np. dam w podłogę szarpnie i powoli przyśpiesza.) Wcześniej Wszystko było dobrze nie było różnicy gdy był na benzynie czy na gazie. Proszę o pomoc .

Opublikowano
Witam Posiadam Audi a4 b5 95r. 1.8

Posiadam instalacje LPG -sekwencje , problem polega na tym , że wymieniałem u mechanika czujnik temperatury , sondę lambę .

Na benzynie dobrze jeździ , ale gdy przestawi się na gaz po prostu nie ma mocy (Gdy np. dam w podłogę szarpnie i powoli przyśpiesza.) Wcześniej Wszystko było dobrze nie było różnicy gdy był na benzynie czy na gazie. Proszę o pomoc .

za każdym razem tak masz?

może wtryski siadają mi sie dławił ja dolałem STP preparatu

Opublikowano
  • Autor

Odpaliłem go po 4 h gdy był zimny to jeszcze ale jak się nagrzał , to gaz w podłogę i poowoli przyśpiesza ...

Przed tym było ok ale po to jak mówię.

Witam Posiadam Audi a4 b5 95r. 1.8

Posiadam instalacje LPG -sekwencje , problem polega na tym , że wymieniałem u mechanika czujnik temperatury , sondę lambę .

Na benzynie dobrze jeździ , ale gdy przestawi się na gaz po prostu nie ma mocy (Gdy np. dam w podłogę szarpnie i powoli przyśpiesza.) Wcześniej Wszystko było dobrze nie było różnicy gdy był na benzynie czy na gazie. Proszę o pomoc .

za każdym razem tak masz?

może wtryski siadają mi sie dławił ja dolałem STP preparatu

Opublikowano
Odpaliłem go po 4 h gdy był zimny to jeszcze ale jak się nagrzał , to gaz w podłogę i poowoli przyśpiesza ...

Przed tym było ok ale po to jak mówię.

Witam Posiadam Audi a4 b5 95r. 1.8

Posiadam instalacje LPG -sekwencje , problem polega na tym , że wymieniałem u mechanika czujnik temperatury , sondę lambę .

Na benzynie dobrze jeździ , ale gdy przestawi się na gaz po prostu nie ma mocy (Gdy np. dam w podłogę szarpnie i powoli przyśpiesza.) Wcześniej Wszystko było dobrze nie było różnicy gdy był na benzynie czy na gazie. Proszę o pomoc .

za każdym razem tak masz?

może wtryski siadają mi sie dławił ja dolałem STP preparatu

spróbuj tego dodatku dolać albo podłącz VAG i wtedy będziesz wiedzieć

Opublikowano
  • Autor

Komputer mógł się przestawić od gazu gdy został wymieniony czujnik temperatury lub sonda lambda ( Po jej wymianie inaczej silnik zaczął chodzić )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.