-
Ile pali Wam gazu?
jak to możliwe? ja na tym samym czyli 44l jestem w stanie zrobic max 330-340. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka Olszak też jak zrobiłem ta sama pojemność zbiornika ten sam silnik
-
Ile pali Wam gazu?
Raz udało mi sie zrobić na 45l 450 km . bez wyprzedzania , bez przekraczania 3 tys /obr max 90km\h
-
Ile pali Wam gazu?
Daj znać tez muszę chyba jechać na wymianę prawie 11l na 85km ... Trochę miasta i trasa .
-
Ile pali Wam gazu?
Instalacja tartarini 1.8 ADR średnio 10 L w mieście 12/13
-
Ile pali Wam gazu?
Sieni dobrze mówi podegniecie pływak ok gazu wejdzie więcej ale musi być ta przestrzeń wolna 20/30% gdzie ma się też gaz spręrzać ..??? W upalne dni auto na słońcu może być nie ciekawie jak to j***** za przeproszeniem .
-
Ile pali Wam gazu?
Tani gaz macie tutaj nad morzem 2,49 zł
-
Ile pali Wam gazu?
Butla 60L walec mieści mi się 45L
-
Ile pali Wam gazu?
cycek1975 moje 1.8 ADR pali 10\11l moim skromnym zdaniem spalanie ok . Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
-
Wasze przebiegi benzynowców
Lotny popierdalacz gazowy Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie Wycieraczki ??
Od tego czasu co pisalem ten post . Wycieraczki powoli się kończą , nie zbierają juz tak dobrze niż od nowości . Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
-
Ile pali Wam gazu?
Witam A4 B5 ADR 1.8 sekwencja Tartarini do 100km/h 10\11l średnio . Trasa najmniej 9,5l . Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 1.8 + LPG ciężko pali ...
w tyg postaram się pojechać do gazownika i powiem co i jak . dla pewności zakręciłem butlę i sprawdzimy rano jak pali .
-
Audi A4 B5 1.8 + LPG ciężko pali ...
Panowie Video za niedługo będzie tutaj w poście . ---------- Post dopisany at 07:42 ---------- Poprzedni post napisany at 07:42 ----------
-
Audi A4 B5 1.8 + LPG ciężko pali ...
Zakręciłem butle do końca aż sił nie miałem ^^ ale bez przesady po chwili gazu już nie było i wskaźnik mrugał i wydawał z siebie odgłosy: zatankuj mnie i przestawił się na benzynę i dogrzałem ją do 70*C i zgasiłem jutro około 7-8 rano sprawdzimy jak to będzie . Video będzie jutro.
-
Audi A4 B5 1.8 + LPG ciężko pali ...
Od bardzo dawna tak pali ponad rok ... Świece wymienione były 2 lata temu . Sonda Lambda też została wymieniona , czujnik temperatury (szukałem przyczyn słabego odpalania ) Wcześniej miałem remont silnika pierścienie, planowanie głowicy, gniazda zaworów, same zawory, panewk ( pobierał 1L na niecałe 1000km (olej przestał się spalać wszystko jest w normie ) i dalej tak samo palił