Treść opublikowana przez Romzi007
-
Ile pali Wam gazu?
jak to możliwe? ja na tym samym czyli 44l jestem w stanie zrobic max 330-340. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka Olszak też jak zrobiłem ta sama pojemność zbiornika ten sam silnik
-
Ile pali Wam gazu?
Raz udało mi sie zrobić na 45l 450 km . bez wyprzedzania , bez przekraczania 3 tys /obr max 90km\h
-
Ile pali Wam gazu?
Daj znać tez muszę chyba jechać na wymianę prawie 11l na 85km ... Trochę miasta i trasa .
-
Ile pali Wam gazu?
Instalacja tartarini 1.8 ADR średnio 10 L w mieście 12/13
-
Ile pali Wam gazu?
Sieni dobrze mówi podegniecie pływak ok gazu wejdzie więcej ale musi być ta przestrzeń wolna 20/30% gdzie ma się też gaz spręrzać ..??? W upalne dni auto na słońcu może być nie ciekawie jak to j***** za przeproszeniem .
-
Ile pali Wam gazu?
Tani gaz macie tutaj nad morzem 2,49 zł
-
Ile pali Wam gazu?
Butla 60L walec mieści mi się 45L
-
Ile pali Wam gazu?
cycek1975 moje 1.8 ADR pali 10\11l moim skromnym zdaniem spalanie ok . Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
-
Wasze przebiegi benzynowców
Lotny popierdalacz gazowy Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie Wycieraczki ??
Od tego czasu co pisalem ten post . Wycieraczki powoli się kończą , nie zbierają juz tak dobrze niż od nowości . Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
-
Ile pali Wam gazu?
Witam A4 B5 ADR 1.8 sekwencja Tartarini do 100km/h 10\11l średnio . Trasa najmniej 9,5l . Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 1.8 + LPG ciężko pali ...
w tyg postaram się pojechać do gazownika i powiem co i jak . dla pewności zakręciłem butlę i sprawdzimy rano jak pali .
-
Audi A4 B5 1.8 + LPG ciężko pali ...
Panowie Video za niedługo będzie tutaj w poście . ---------- Post dopisany at 07:42 ---------- Poprzedni post napisany at 07:42 ----------
-
Audi A4 B5 1.8 + LPG ciężko pali ...
Zakręciłem butle do końca aż sił nie miałem ^^ ale bez przesady po chwili gazu już nie było i wskaźnik mrugał i wydawał z siebie odgłosy: zatankuj mnie i przestawił się na benzynę i dogrzałem ją do 70*C i zgasiłem jutro około 7-8 rano sprawdzimy jak to będzie . Video będzie jutro.
-
Audi A4 B5 1.8 + LPG ciężko pali ...
Od bardzo dawna tak pali ponad rok ... Świece wymienione były 2 lata temu . Sonda Lambda też została wymieniona , czujnik temperatury (szukałem przyczyn słabego odpalania ) Wcześniej miałem remont silnika pierścienie, planowanie głowicy, gniazda zaworów, same zawory, panewk ( pobierał 1L na niecałe 1000km (olej przestał się spalać wszystko jest w normie ) i dalej tak samo palił
-
Audi A4 B5 1.8 + LPG ciężko pali ...
Zawsze odpalam na benzynie (sekwencyjny gaz) i gaszę do jak jest na gazie jak kończę jazdę nic nie naciskam . Jak odstoi parę godzin znów to samo . z tym strzelaniem hmmm jak ciężko pali to jest tak , nie ma różnic mocy . Jakieś 2 tyg temu odpalał dobrze i któregoś dnia znów to wróciło . Jak zakręcić butlę z gazem ?
-
Audi A4 B5 1.8 + LPG ciężko pali ...
Witam wszystkich . Problem cięgnie się już prawie 2 rok ... nikt nie wie co to jest ... Co rano jest ten problem... Byłem u gazownika żadnych wycieków nie ma nawet gdy zgaszę na benzynie i jutro odpalę nic to nie daje. Gdy nawet odpalę go i zgaszę to zapali normalnie. Video pod spodem :
-
duże spalanie?
Witam. Silnik 1.8 20V 92Kw opony standard z kołami audi 195/65/15R Spalanie hmmmm 10L/100km Trasa (20km w dwie strony + mniej miasta ) 12-13 L (Trasa 46km + więcej miasta ) Do 100~110km/h ---------- Post dopisany at 07:51 ---------- Poprzedni post napisany at 07:49 ---------- Najwięcej zrobiłem 450km na jednej butli (60L) pół bagażnika zajmuje (butla była pusta do 0 i weszło 45.5dm3 LPG) ---------- Post dopisany at 07:56 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ---------- Instalacja Tartarini
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
Mam to samo u siebie . Musisz odczekać chwilę , wyjmij kluczyk i ponownie wsadź go i przekręć zapłon .
-
Nie ma mocy gdy przelączy na gaz .
Komputer mógł się przestawić od gazu gdy został wymieniony czujnik temperatury lub sonda lambda ( Po jej wymianie inaczej silnik zaczął chodzić )
-
Nie ma mocy gdy przelączy na gaz .
Odpaliłem go po 4 h gdy był zimny to jeszcze ale jak się nagrzał , to gaz w podłogę i poowoli przyśpiesza ... Przed tym było ok ale po to jak mówię. za każdym razem tak masz? może wtryski siadają mi sie dławił ja dolałem STP preparatu
-
Nie ma mocy gdy przelączy na gaz .
Witam Posiadam Audi a4 b5 95r. 1.8 Posiadam instalacje LPG -sekwencje , problem polega na tym , że wymieniałem u mechanika czujnik temperatury , sondę lambę . Na benzynie dobrze jeździ , ale gdy przestawi się na gaz po prostu nie ma mocy (Gdy np. dam w podłogę szarpnie i powoli przyśpiesza.) Wcześniej Wszystko było dobrze nie było różnicy gdy był na benzynie czy na gazie. Proszę o pomoc .
-
Naprawa czy wymiana silnika ??
Ciężko powiedzieć... auto mam 2 dnień muszę trochę pojeździć żeby po docierać wszystko i wymienić olej ma normalny . na świeżej głowicy mam przejechane 60 km jeszcze trochę muszę jeździć . Dam znać jeszcze .
-
Naprawa czy wymiana silnika ??
216tyś, hmmm 7 dni roboczych
-
Naprawa czy wymiana silnika ??
Witam Wszystkich. Powracam z nowinami . Części kosztowały 1000~~1100zł + 500zł robocizna[ Panewki (były zajechane było widać kolor miedziany i miały straszne grube rysy) , Wszystkie uszczelki pod Kolektorem ssącym , itp itd . (Pierścienie na wszystkie 4 tłoki ), (Planowanie Głowicy Bardzo słabe ciśnienie na 2-óch garach) ( problem z odpalaniem dłuuugo się nad tym męczyłem co to było , (Olej na przepłukanie silnika po 1000km) + nowe śruby . Mechanik przeczyścił przepustnice tak jak mu powiedziałem dla pewności . Odbieram Auto (Silnik Zimny) Pali od strzała cicho pracuje. Pojechałem do domu i za jakiś czas z powrotem wsiadam do auta , odpalam brbrbrrbr ,nagle auto zgasło.... odpalam brbrbrbbrrr zgasło , gdy dałem gazu to tak jak by nie chodził na wszystkie gary . Trzeba było dojechać jakoś do warsztatu dobrze że to było nie daleko jakoś się doczołgałem . Szef dał swój służbowy samochód jedź do domu. (10km miałem ). Pojechałem później na warsztat co się okazało poszła guma od kolektora ssącego od spodu była sparciała i brała lewe powietrze , później doszła 2 uszczelka .... niech to ch** strzeli ! . Musiałem zamówić cały kolektor z gumami (50zł). Gdy to zrobił . Samochód fajnie pracował Praktycznie nie było słychać silnika . Auto chodzi jak złoto teraz . ---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ---------- Oto Zdjęcia : Part I ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ---------- Part II ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting