Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik


Ckamil89

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie jest czasem wina immo bardzo szybko wyłączasz na filmiku zapłon i nie za bardzo można zobaczyć czy kontrolka miga :) Zobacz innym kluczykiem i podłącz VAG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpalam swojego ADR'a zawsze po zgaśnięciu IMMO, czasami gdy się spieszę i przekręcę od razu to też mi nie chce zapalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ostatnio przekładałem obudowę kluczyka i zniszczyłem i tak ju z zniszczoną pestke imo i było dokładnie to samo także tak jak radzą koledzy poczekaj jak nie odpali to brykaj po 2 kluczyk:decayed:

OTT

Ale kto dodaje gazu zaraz po odpaleniu?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dodaje gazu tylko sam mi podbija obroty zawsze troszke po odpaleniu po czym powracają do 900 :wink: 2 kluczyk wkładałem i objaw był taki sam, natomiast interesujące jest to ze na gazie odpalał ale nie mogę za często bo mam tylko 5 awaryjnych odpaleń,:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odpala na LPG to dobrze przyjrzy sie układowi paliwowemu bo elektryka bangla jak należy.

Powiedz czy stało sie to z dnia na dzień czy auto kulało podczas jazdy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podczas jazdy wszystko okej nic nie przerywa, nic nie szarpie, wcześniej zdarzało mi się to raz na miesiąc a teraz coraz częściej, też myślę nad tym że może coś z pompą albo nie wiem jakiś przekaźnik od niej aczkolwiek nie wiem jak to sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawilbym immo. Mialem podobnie. Na poczatku raz na jakisczas gasl przy odpaleniu. Potem regularnie przy lazdym odpalrniu gasl i tak kilka razy z rzedu zanim nie zalapal. Okazal sir problem w immo.mechanik ustroil.jedz do kogos kumatego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A VAG podłączałeś i sprawdzałeś wszystkie sterowniki w samochodzie tzn immo, silnik itp. Bo podejżewam że coś ci powinien pokazać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już masz odpowiedź :) immo możliwe że albo ci pestka się w kluczyku kończy albo pierścień immo przy stacyjce :) jak drugi kluczyk nie pomaga to znaczy że pierścień się kończy czasami pomaga jego przeczyszczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie ma opcji, trzeba się za to wziąć, bo nigdy nie wiadomo czy odpali czy nie, nie raz potrafi kilka dni bez problemów odpalać a nie raz non stop co się zgasi to jest problem z odpaleniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jest immo można wyłączyć ale za pomocą eeprom :) rozkręć wszystko poczyść i powinno pomóc jak masz też pin do immo to może kup na allegro transponder immo do kluczyka ID13 koszt ok 16 zł z przesyłką i ją zakoduj za pomocą kabla w samochodzie możliwe że pastylki w twoich kluczykach już się kończą :) ale pierścień też przeczyść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten sam problem czyszczenie złącza i parę miesięcy spokój , a od roku leżał już Emulator zakupiony od kolegi z forum , w Niedziele się miarka przebrała raptem 10 minut roboty :facepalm: Emulator założony i pali od szczała za każdym razem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ten cały transponder o który chodzi? http://www.kluczauto.eu/klucze-samochodowe?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=653&category_id=157

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

i generalnie gdzie to się wkłada bo jeśli chodzi o takie klocki to jestem ciemny w tym :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ten cały transponder o który chodzi? http://www.kluczauto.eu/klucze-samochodowe?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=653&category_id=157

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

i generalnie gdzie to się wkłada bo jeśli chodzi o takie klocki to jestem ciemny w tym :facepalm:

To jest ta pestka co wchodzi w kluczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...