Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ckamil89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ckamil89

  1. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-immobilizer-1649/ zapoznaj się z tym wątkiem dobrze a jak nie to udaj się do dobrego elektryka
  2. Ckamil89 odpowiedział(a) na FLB temat w 1.8
    mam to samo, na 99% obstawiam napinacz łańcucha tyle że ja na to generalnie wyłożyłem i nic się specjalnie nie dzieje, najbardziej się to u mnie objawia po przegonieniu i w upalnie dni np w korku
  3. Ckamil89 odpowiedział(a) na FLB temat w 1.8
    jak nie ciśnienie oleju to sprawdź napinacz łańcucha rozrządu, jest sporo wątków o tym
  4. sprawdź czy nie daje Ci z akumulatora, ja tak miał u siebie że elektrolit się gotował i wydzielał smród coś na wzór padliny, a to wszystko zaciągała dmuchawa do środka
  5. myśle ze jeszcze jakieś -40 by sie przydało żeby dobrze tarło wahaczorem i szurało dokładą
  6. dwumase możesz sprawdzić np wrzucając załóżmy 5 przy niskiej prędkości i gaz do dechy, wtedy nasłuc**j czy nic Ci nie terkocze lub też przy gaszeniu silnika, ewentualnie jak nie to to może napinacz łańcucha rozrządu ale to raczej byś słyszał w okolicach pokrywy zaworów
  7. sprawdź może dwumas
  8. Ckamil89 odpowiedział(a) na lisuns1 temat w 1.8
    Pierwsza kwestia przepustnica z którą i ja mam problem z tym że moja jest uszkodzona, czyszczenie i vagiem adaptacja, jak to nie pomoże to sprawdź cały układ dolotowy czy nie ma gdzieś dziury albo po prostu wejdź w mój profil i poczytaj moje wątki a jest tam sporo informacji na ten temat
  9. Tak jak w temacie co doradzacie kupić ori używke? czy regenerowaną bądź jakiś zamiennik? mój problem polega na tym że kupiłem używkę ale niestety jest uszkodzona ponieważ ma wytarte jakieś tam ścieżki i dość ostro świruje przez co musze znowu kupić i teraz nie wiem co lepsze jak radzicie? chyba że ktoś może ma w 100% sprawną przepustnice o numerach 058 133 063 w jakiś w miarę rozsądnych pieniądzach?
  10. Audi A4 2.0TDi 2007 kalibracji czujnika kąta skrętu - elektroda.pl tu jest cos na temat Twojego błędu
  11. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-immobilizer-1649/ generalnie temat lipa, mam ten sam problem, mi nie raz potrafi załapać za 10-15 razem ale jak patrze ile z tym zabawy jest to mi sie odechciewa, aczkolwiek kminie nad tym zeby spróbować wyjąć sam wkład stacyjki z cewką od immo, z reszta masz wszystko opisane co i jak
  12. heh stare Audi to wredne samochody
  13. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-209/falujace-obroty-juz-rece-opadaja-273497/
  14. no i elegancko, mam ten kod pin przy jednym z kluczyków jeszcze nie zdrapany w każdym razie podziękował a obczajałes kolego moze moj drugi temat odnośnie falujących obrotów? moze miałeś jakieś problemy z tym związane i wiesz za co się zabrać
  15. Kolego, podgrzej je palnikiem i zejdą bez problemu, u mnie tak mechanik robił i zeskoczyły bez problemu
  16. ok tylko jeszcze jak go zakodować?
  17. to jest ten cały transponder o który chodzi? http://www.kluczauto.eu/klucze-samochodowe?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=653&category_id=157 ---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ---------- i generalnie gdzie to się wkłada bo jeśli chodzi o takie klocki to jestem ciemny w tym
  18. Widze ze Jesteś kumaty w tym temacie więc może pomożesz mi w jeszcze jednym problemie, zapodam Ci link do wątku, na samym dole będzie filmik który wczoraj dodałem http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-209/falujace-obroty-juz-rece-opadaja-273497/
  19. no nie ma opcji, trzeba się za to wziąć, bo nigdy nie wiadomo czy odpali czy nie, nie raz potrafi kilka dni bez problemów odpalać a nie raz non stop co się zgasi to jest problem z odpaleniem
  20. taa właśnie dzisiaj to jeszcze raz zrobiłem po wczorajszych epizodach i takie błędy mi wywaliło : 17978-Engine start blocked by immobilizer, 01176- Key signal too low
  21. ok, tylko że mi nie miga kontrolka od immo podczas odpalania
  22. Właśnie podczas jazdy wszystko okej nic nie przerywa, nic nie szarpie, wcześniej zdarzało mi się to raz na miesiąc a teraz coraz częściej, też myślę nad tym że może coś z pompą albo nie wiem jakiś przekaźnik od niej aczkolwiek nie wiem jak to sprawdzić
  23. nie dodaje gazu tylko sam mi podbija obroty zawsze troszke po odpaleniu po czym powracają do 900 2 kluczyk wkładałem i objaw był taki sam, natomiast interesujące jest to ze na gazie odpalał ale nie mogę za często bo mam tylko 5 awaryjnych odpaleń,
  24. Panowie tak jak w temacie, od razu po odpaleniu gaśnie, wciśnięcie gazu nie pomaga. http://www.youtube.com/watch?v=qA5bYt9s3BQ
  25. w weekend się za to wezmę, też o tym myślałem ale teraz w tygodniu niestety nie mam za bardzo czasu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.