Treść opublikowana przez Ckamil89
-
problem z immobilizerem
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-immobilizer-1649/ zapoznaj się z tym wątkiem dobrze a jak nie to udaj się do dobrego elektryka
-
1,8 125KM 98r
mam to samo, na 99% obstawiam napinacz łańcucha tyle że ja na to generalnie wyłożyłem i nic się specjalnie nie dzieje, najbardziej się to u mnie objawia po przegonieniu i w upalnie dni np w korku
-
1,8 125KM 98r
jak nie ciśnienie oleju to sprawdź napinacz łańcucha rozrządu, jest sporo wątków o tym
-
Smród z dmuchawy w A4 B7
sprawdź czy nie daje Ci z akumulatora, ja tak miał u siebie że elektrolit się gotował i wydzielał smród coś na wzór padliny, a to wszystko zaciągała dmuchawa do środka
-
A4 by Balbolek
myśle ze jeszcze jakieś -40 by sie przydało żeby dobrze tarło wahaczorem i szurało dokładą
-
dzwiek z okolic silnika
dwumase możesz sprawdzić np wrzucając załóżmy 5 przy niskiej prędkości i gaz do dechy, wtedy nasłuc**j czy nic Ci nie terkocze lub też przy gaszeniu silnika, ewentualnie jak nie to to może napinacz łańcucha rozrządu ale to raczej byś słyszał w okolicach pokrywy zaworów
-
dzwiek z okolic silnika
sprawdź może dwumas
-
Problemy z obrotami + rwanie`
Pierwsza kwestia przepustnica z którą i ja mam problem z tym że moja jest uszkodzona, czyszczenie i vagiem adaptacja, jak to nie pomoże to sprawdź cały układ dolotowy czy nie ma gdzieś dziury albo po prostu wejdź w mój profil i poczytaj moje wątki a jest tam sporo informacji na ten temat
-
Przepustnica Ori czy regenerowana?
Tak jak w temacie co doradzacie kupić ori używke? czy regenerowaną bądź jakiś zamiennik? mój problem polega na tym że kupiłem używkę ale niestety jest uszkodzona ponieważ ma wytarte jakieś tam ścieżki i dość ostro świruje przez co musze znowu kupić i teraz nie wiem co lepsze jak radzicie? chyba że ktoś może ma w 100% sprawną przepustnice o numerach 058 133 063 w jakiś w miarę rozsądnych pieniądzach?
-
Zapytanie o komunikat
Audi A4 2.0TDi 2007 kalibracji czujnika kąta skrętu - elektroda.pl tu jest cos na temat Twojego błędu
-
immo miga kontrolka
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-immobilizer-1649/ generalnie temat lipa, mam ten sam problem, mi nie raz potrafi załapać za 10-15 razem ale jak patrze ile z tym zabawy jest to mi sie odechciewa, aczkolwiek kminie nad tym zeby spróbować wyjąć sam wkład stacyjki z cewką od immo, z reszta masz wszystko opisane co i jak
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
heh stare Audi to wredne samochody
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-209/falujace-obroty-juz-rece-opadaja-273497/
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
no i elegancko, mam ten kod pin przy jednym z kluczyków jeszcze nie zdrapany w każdym razie podziękował a obczajałes kolego moze moj drugi temat odnośnie falujących obrotów? moze miałeś jakieś problemy z tym związane i wiesz za co się zabrać
-
wymiana łożyska i tarcz z tyłu - co z pierścieniem ABS
Kolego, podgrzej je palnikiem i zejdą bez problemu, u mnie tak mechanik robił i zeskoczyły bez problemu
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
ok tylko jeszcze jak go zakodować?
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
to jest ten cały transponder o który chodzi? http://www.kluczauto.eu/klucze-samochodowe?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=653&category_id=157 ---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ---------- i generalnie gdzie to się wkłada bo jeśli chodzi o takie klocki to jestem ciemny w tym
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
Widze ze Jesteś kumaty w tym temacie więc może pomożesz mi w jeszcze jednym problemie, zapodam Ci link do wątku, na samym dole będzie filmik który wczoraj dodałem http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-209/falujace-obroty-juz-rece-opadaja-273497/
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
no nie ma opcji, trzeba się za to wziąć, bo nigdy nie wiadomo czy odpali czy nie, nie raz potrafi kilka dni bez problemów odpalać a nie raz non stop co się zgasi to jest problem z odpaleniem
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
taa właśnie dzisiaj to jeszcze raz zrobiłem po wczorajszych epizodach i takie błędy mi wywaliło : 17978-Engine start blocked by immobilizer, 01176- Key signal too low
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
ok, tylko że mi nie miga kontrolka od immo podczas odpalania
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
Właśnie podczas jazdy wszystko okej nic nie przerywa, nic nie szarpie, wcześniej zdarzało mi się to raz na miesiąc a teraz coraz częściej, też myślę nad tym że może coś z pompą albo nie wiem jakiś przekaźnik od niej aczkolwiek nie wiem jak to sprawdzić
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
nie dodaje gazu tylko sam mi podbija obroty zawsze troszke po odpaleniu po czym powracają do 900 2 kluczyk wkładałem i objaw był taki sam, natomiast interesujące jest to ze na gazie odpalał ale nie mogę za często bo mam tylko 5 awaryjnych odpaleń,
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
Panowie tak jak w temacie, od razu po odpaleniu gaśnie, wciśnięcie gazu nie pomaga. http://www.youtube.com/watch?v=qA5bYt9s3BQ
-
Śmierdzi z dmuchawy !!!
w weekend się za to wezmę, też o tym myślałem ale teraz w tygodniu niestety nie mam za bardzo czasu