Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki kolor lakieru do plastików wnetrza?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wie ktoś może jaki jest kod lakieru do plastików we wnętrzy audi? Głównie chodzi mi o konsolę przy ręcznym i wokół radia i rączkę/ramkę przy przełacznikach szyb. Chodzi mi o ciemne wnętrze tam jest taki ciemno szary kolor. Ktoś bawił się w lakierowanie czy odrazu mam demontować element i do lakierni dobrać lakier?:wink:

Dział chyba odpowiedni dla tego pytania.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Nie wiem jak tam w polsce ale ja tutaj uzywam Humbrol Acrylic 150ml Spray Paint 33 Black Matt (AD6033) **BRAND NEW** | eBay do malowania np paneli przednich rns-e i jest bardzo zblizone do oryginalu, kolorem bynajmniej.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No ja panel pomalowałem zwykłym czarnym matem, a raczej same przyciski i jak ktoś nie wie to nie zobaczy:wink: Co do reszty tych szarych plastików to w tym roku odpuszczę to- brak czasu na to. Kodu koloru nadal nie znam więc najprawdopodobniej będę dobierał coś w mieszalni.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Ja co prawda malowałem w swoim poprzednim samochodzie (clio I), ale tylko wymyłem, wysuszyłem ,odtłuściłem plastiki, następnie na to spray matowy i trzymało się idealnie + wyglądało jak nowe. :wink:

Edytowane przez woytazz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.