Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] "Lata" drążek zmiany biegów


niewiarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Może ktoś mi coś doradzi w sprawie drążka zmiany biegów.A mianowicie przy wybojach drążek lata na wszystkie boki a przy przyśpieszaniu lub hamowaniu widzę ruch drążka do tyłu bądź przodu.Myślałem że to poduchy pod skrzynią ale wymieniłem je i ciągle to samo.Jaka może być tego przyczyna????Może ktoś miał podobny problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedz.jutro obadam tę śrube.Bylem pewien że to poduszki ale niestety poprawy po wymianie nie bylo.Mam nadzieje ze to moze rzeczywiście to bo ręce opadają :)a[br]Dopisany: 18 Lipiec 2008, 23:59 _________________________________________________sprawdziłem połączenie i jest ok.śrubki wszystkie dokręcone.Poradźcie co mogło się "wyrobić"!? Niby szczegół ale denerwujący :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zdejmowałem i wszystko wygląda ok.Zastanawiam się co można by by było wymienić :evil:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2008, 19:23 _________________________________________________A może przyczyna leży w łączeniu drążka wybieraka ze skrzynią za pomocą podpory gumowej.Drążek wybieraka ma luz właśnie na tym połączeniu i chodzi na boki a co za tym idzie drążek też się rusza.Chyba że tak powinno być :mysli: Co o tym myślicie?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna przypadłość aut o sporym przebiegu... wybierak w vw audi ma takie tulejki które się wyrabiają a żę ta część pracuje non stop wiadomo raz się zmienia delikatniej biegi innym razem mocniej... sprawe możę rozwiązać urzywany wybierak w idealnym stanie lub nowy ale ile kosztuje nowy w Aso to pojęcia nie mam lub poprostu przyzwyczaić się do tego :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...