Skocz do zawartości
IGNOROWANY

automatycznie otwierana tylna klapa w sedanie


Kodzak33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam A4 B8 z lutego 2008r. w sedanie i mam pytanie czy można zainstalować jakieś siłowniki by po odskoczeniu klapy ją uniosły?

Pytam się ponieważ jak zauważyłem w etce to od 02.06.2008 jest na rysunku siłownik bodajże z lewej strony. Czyżby były wersje z siłownikiem?

Czy ktoś z was co ma nowszy model czy posiada owy siłownik? Proszę o wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy ja w swoim jak nie mam siłownika, a mam same sprężyny(sprawdzałem) to mogę taki siłownik kupić i zamontować?

Czy ja w swoim będę miał ogólnie wolne miejsce na montaż czy trzeba wymieniać np. zawias?

Jak by była możliwość montażu to nie problem go zamontować...:decayed:

Myślę że dobry temat na kolejny mod:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to rozumiem że trzeba wymienić zawias, a ten siłownik jest z jeden strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze trzeba tylko silowniki i czopy mocujace :wink: sprawdz czy masz otwory fabrycznie przygotowane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wstępnych oględzinach nie widzę otworów, w zawiasie nie problem można przewiercić otwór, ale na przymocowanie drugiej części to już nie widzę pomysłu, w końcu ten siłownik jest tylko z lewej strony czy też z prawej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie mi powiedzieli, że z jednej strony otwór mocujący mam, ale na drugą stronę było by trzeba wywiercić dziurę w zawiasie i przymocować czopa tylko, że z kąd go wziąść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się czop mozna kupić ok. 15zł ,a siłownik ok.145zł. Na 100% siłownik jest tylko z lewej strony, ale jak chcemy żeby się klapa sama otwierała to nie trzeba montować siłownika:decayed: Ja zauważyłem, że te sprężyny mają po dwa uchwyty bliżej i dalej, a u mnie sprężyna była na tym bliższym czyli po zamknięciu klapy była mniej naprężona, więc przełożyłem ją (lewa i prawa) na dalszy uchwyt dzięki czemu jest teraz bardziej rozciągnięta i po otwariu bez żadnego problemu podnosi klape na maxa do góry:grin: Jeśli ktoś też tak zrobi proszę o opinię. Temat zamknięty...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...