Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Problem z wyświetlaczem


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

sadze ze tylko kupic nowy bo samego wyswietlacza na wymiene nie da sie nigdzie kupic

http://allegro.pl/item402430357_panel_sterowania_klimatronic_audi_a4_95_99.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj postawilem samochod na elektronika ma mi pare pier**l porobic i mowilem mu zeby tez spojrzal na ten wyswietlacz jak odbiore samochod popoludniu to napisze co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jezde tak caly czas bo ponoc bez wymiany sie nie obejdzie...ponoc poprostu pekl i sie rozlal tak mi elektronik powidzial co stawiam do niego samochow, kiedys jeszcze rozmawialez z elektronikiem co nie zajmuje sie samochodami to powiedzial mi ze moge sprobowac rozkrecic wyswietlacz i sprobowac wyczyscis bo moze troche wilgoci sie dostalo ale ja nic nie robilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy nie spróbuje go wyczyscic bo to z tym peknieciem to raczej lipa bo u mnie te kropki pokazały sie od niczego a po paru odpaleniach przeniosly sie troche wiec jak by sie cos rozlało to chyba by sie nie przeniosło. mi zapaliły sie najpierw 3 kropeczki i zaczelo ich przybywac. ale chwilowo nie mam czasu wiec jak sie dobiore i cos pomoze to sie odezwe w tym poscie. Pozdrawiam dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest identycznie teraz juz te kropeczki troszke inaczej wygladaja niz ne fotkach u gory bo jakas znikal jakas znowu sie pojawila niewiem co z tym jest ale nie mam zabardzo czasu zeby cos z tym podzialac jak by Ci sie cos udalo z tym zrobic to napisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...