Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Po wymianie czujnika, termostatu i płynu nie trzyma temp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Opiszę swój problem, może ktoś będzie w stanie mi pomóc. Mianowicie na początku mi nie działała wskazówka od temperatury płynu, więc stwierdziłem, że trzeba wymienić czujnik i od razu wymienię termostat i płyn (G12) na nowy. Tak zrobiłem, czujnik zamiennik zielony, termostat wygotowany coby sprawdzić czy się otwiera w ogóle (Wahler czy jakoś tak). Układ odpowietrzyłem, płyn leciał z rurki, która idzie do nagrzewnicy (ta z dziurką do odpowietrzania). Na postoju auto nie osiągnęło 90 stopni, pomimo długiego czekania. W trakcie jazdy, przy wolnej jeździe osiągał ok 80 stopni, na trasie szybko spadał do 60 stopni, by w mieście znowu wzrosnąć do ok 80 stopni. Ogólnie do magicznego progu 90 stopni nie doszedł. Przejechałem ok 12km. Wąż górny jest gorący, dolny ciepły, więc termostat się otwiera tak? Ktoś może wie co jest grane?

Dodatkowo miałem dorabiany kluczyk. Po zdjęciu klemy (za cholerę nie szło zdjąć węża od nagrzewnicy, więc zdjąłem klemy) nie działa mi otwieranie i zamykanie z pilota, ani dorobionego, ani oryginalnego. Coś koleś dogrywający kluczyk schrzanił, czy coś się posypało?

Liczę na pomoc, bo już mi zaczyna sił brakować : (

Silnik AVF 1.9TDI.

Zapomniałem dodać. Stary termostat też ugotowałem, też się ładnie otwierał. Wsadziłem stary i to samo jest. Może trzeba czasu aż to zaskoczy>?

Opublikowano

Po zdjęciu klemy, aby działało zamykanie/otwieranie z pilota, trzeba kluczyk włożyć w stacyjkę, przekręcić w poz 1, nacisnąć i przytrzymać przycisk zamykania przez kilka sekund. Po tej czynności powinno zacząć działać.

Opublikowano

mam to samo u siebie po wymianie czujnika.Stary czujnik sypał błedami ale temperature pokazywał 90 stopni ,nowy oryginalny z aso pokazuje mi tylko do 70 stopni .Na razie nic z tym i nie robie bo pewnie taka charakterystyke ma ten czujnik,pewnie Twój ma podobnie

Pozdro

Opublikowano

kolego miałem to samo i nie może tak się dzial czujnik masz walnięty mój tez był z aso zdazaja się takie rzeczy po prostu wymien na nowy mi nie chciał puszczac drugiego obiegu i się gotowal przez to

Opublikowano

podepnij pod kompa i zobacz jaką tam temperaturę pokazuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.