Treść opublikowana przez enrike2
-
Biały dym na wolnych obrotach
Odma byla też sprawdzana
-
Biały dym na wolnych obrotach
Jest wszystko ok. Nic nie szarpie silnikiem wszytko już sprawdzałem.
-
Biały dym na wolnych obrotach
Dodam że po zaślepieniu egr ustaje a egr wymieniony. Czy dalej uważasz że to uszczelniacze na pompkach? Pozdrawiam
-
Biały dym na wolnych obrotach
A te uszczelniacze na pompie paliwa? W jaki sposób to się działo że dymilo tylko na wolnych?
-
Biały dym na wolnych obrotach
Witam boryka się z problemem a mianowicie biały dym tylko na wolnych obrotach po przekroczeniu 60 stopni. Wymieniony egr turbina dpf. Nieszczelności nie ma oleju w dolocie również. Wtryski sprawdzane komputerem na odchylkach wszystko ok płyn i olej w normie nic się nie dzieje. Pomożecie. Pozdrawiam
-
A4 B6 2.0 ALT
Ja mam tech ponad 3 lata i nic się nie dzieje spalanie ok 8.5 l gazu
-
Rozwiązanie problemu poboru oleju w Audi A4 B6 2.0 ALT
Jaki koszt takiego remontu i części?
-
Problem z poważaniem na zimnym silniku
Mogą być objawy padajacej pompy paliwa
-
2.0 ALT lpg wypadanie zapłonów.
To napewno będzie uszczelka a że dzieje się tak tylko na lpg to dlatego że gaz jest bardziej czuły a na benzynie też by się pojawiło wypadanie z czasem. Pozdrawiam
-
Wymiana nagrzewnicy oraz płynu chłodzącego (płukanie układu 1.9TDI AFN przedlift
Ja mam nissen i jestem bardzo zadowolony ☺️ zalej nowym płynem i będzie ok ☺️
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
Witam A jak te zaworki 1 i 2 zostały zamienione? Ma to znaczenie?
-
Po odpaleniu na zimnym szarpie autem i faluja obroty(30sek)
Mam tak samo żadnych błędów a gaz z tech to dobry on jest?
-
Przerażające stukanie przy gwałtownym skrecaniu A4 b6
witajcie u mnie tez stuka wszystko sprawdzone żadnych luzów. Ale powiem wam że ja tego mocowania nie mam założonego już od roku a zaczęło mi stukać od jakiegoś miesiąca. Mam na myśli jeszcze przegub wew. albo poduszka skrzynie biegów.. Jeśli to rzeczy nie pasują do objawów to mnie poprawcie. Pozdrawiam. ;-)
-
Lakier ly9b
Panowie pomóżcie w mojej sprawie ☺️. Pozdrawiam
-
Lakier ly9b
Panowie nie wiecie. Czy poprustu głupie pytanie że tak powiem? ☺️
-
Lakier ly9b
Witam panowie chciałbym pomalować sobie zderzak przedni i tu moje pytanie jakiego podkładu użyć do ly9b..? I czy po tym trzeba jeszcze bezbarwny? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam
-
A4 b6 2003 światła świecą w pozycji 0
Wymień włącznik na bez auto i będzie dobrze. Pozdrawiam
-
Dziwne wskazania temperatury 1.8t
Czujnik tylko ori jakieś 80 zł
-
Wyciek płynu chłodniczego
Profilaktycznie bo po naprawie nie ma falowania obrotów już i dlatego pytam
-
Wyciek płynu chłodniczego
Witam mam wyciek płynu z węża idącego do parownika czy to może jakoś wpłynąć na pracę silnika na gazie? Pozdrawiam
-
Wiązka przewodów
A wiesz może jakie te piny są bo chyba 3 rodzaje i przekrój przewodów. Pozdrawiam
-
Wyciek płynu
To są te 2 przewody koło aku które idą w dół idzie one właśnie idą? Czy sam dam radę to zrobić od góry? Pozdrawiam
-
Wyciek płynu
Panowie pomoże ktoś. ?
-
Wyciek płynu
Witam mam wyciek płynu z węża idącego do nagrzewnicy w podszybiu wymieniał ktoś już te 2 przewody? Wiecie jak one idą i czy problem jest z wymianą. Pozdrawiam
-
Błąd sondy przed katem
Zrób logi i będzie wiadomo do sprawdzenia przepływka i czujnik temperatury przez nich możesz miec problemy z mieszanka i sonda źle czyta albo instalacji sondy problem poszukaj. Pozdrawiam