Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Ucieka paliwo z baku jak jest ponad 3/4 zbiornika


leoncjo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Znajomy z pracy ma benzynkę 1,8 95r. (bez turbo). Zaczeliśmy rozmawiać na temat aut. Ma następujący problem:

Jak zatankuje więcej niż 3/4 zbiornika to paliwo zwiewa mu z baku....jak opisuje to po prostu widzi strużkę paliwa pod autem. Paliwko przestaje uciekać jak na wskaźniku zostaje mniej więcej 3/4.

I teraz prośba, może ktoś spotkał się z takią przepadłością albo ma pomysł którędy to zwiewa??

Mógłby ktoś wrzucić schemat z ETKI, jak mniej więcej wyglądają króćce wychodzące z baku.

Dzięki wielki za wszelką pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ostatnio taki problem.Ale mnie tylko uciekało jak zatankowałem do pełna na max.Na stacji jakieś poł litra a potem jak stanąłem na nierównym tak gdzieś do 50 km po tankowaniu.U mnie to była wina uszczelki pod pokrywą co ściągasz ją cała z przewodami żeby się dostać bezpośrednio do paliwa.Ale tutaj by wskazywało,że faktycznie jest gdzieś dziura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Mógłby ktoś wrzucić schemat z ETKI, jak mniej więcej wyglądają króćce wychodzące z baku.

Dzięki wielki za wszelką pomoc. Pozdrawiam.

Oto wydruk z ETKI zbiornika paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc. Muszę się poprawić :( paliwko ucieka jak jest prawie pod korek i potem jakiś czas. Więc do sprawdzenia na początek idze uszczelka. Jatk tylko coś ustalę to dam znać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...