Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana poduszek skrzyni biegów


ziomek0101

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy jak sie wymienia poduszki skrzyni biegów??? Trzeba odkrecać całe łapy od skrzyni czy wystarczy same te gumowe poduszki??? Wymieniał ktoś i może podpowiedzieć? Wymieniane miałem poł roku temu pod silnikiem a teraz przyszedl czas na te pod skrzynia. Objawy mam takie że jak ujmuje gazu to mi samochodem szarpnie i lewarek sie rusza... Podczas przyspieszania mam dziwne drgania cała buda;/ Może to byc wina poduszek skrzyni??

---------- Post dopisany 15-06-2013 at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2013 at 20:56 ----------

Nikt nie wmieniał poduszek skrzyni biegów i nie podzieli sie jakie były objawy ich zużycia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na kanal, podniesc lekko skrzynie lewarkiem i trzeba odkrecic sruby mocujace, 2 na klucz 13 i jedna przelotowa. Robota na 15 minut. Czy winne, trzeba sprawdzic czy sa spekane mocno lub pozrywane, ja zmienilem, ale wielkich roznic nie ma, dalej sie troche buja, tyle ze mi wylala poduszka pdo silnikiem no i ten odboj na przodzie silnika moze byc slaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakiej firmy polecacie te poduszki skrzyni? febi??? Bo mam okazje kupic w miare rozsadnej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...