Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamek klapy bagażnika A4 B5 - pneumatyczny? Nie reaguje, a pompka chodzi


mikegolf

Rekomendowane odpowiedzi

sterownik jest w obudowie pompki a to wszystko jest w prawym schowku bagaznika.

jak go otworzysz to zobaczysz obudowe z gabki przypieta do scianki gumowym paskiem. jak go odczepisz to gabke mozna odchylic i ze srodka wyciagniesz plastikowa skrzynke. tam dochodza wiazki (3 wtyczki) i jedna lub dwie rurki pneumatyczne - to to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie gdzie pompka itp itd wiem, ostatnio nawet miałem na stole operacyjnym tylko mnie zastanawia, która to wtyczka jest do klapy, bo nie mogę jej zamknąć, wszystkie drzwi zamyka klapę otwieram :-/ a pompka pompuje z 10-15sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to przepraszam ;)

szczerze mowiac to nie pamietam ktora wtyczka idzie od klapy ale jak szukalem to patrzylem po kolorach ktore wychodza z klapy (jak zdejmiesz obicie to widac).

ale jak pompka pompuje tak dlugo to najpierw sprawdz ten problem. jak zatkasz palcami wloty do pompki to sie wylacza od razu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyłącza się, pompka zaczęła długo pompować jak klapa przestała się zamykać, tak jak pisałem z drzwiami nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego u mnie tez bylo to samo, tzn klapa przestala reagowac kiedy pompka zaczela dlugo chodzic, ale moim zdaniem (i to sie pokrywa ze wczesniejszym doswiadczeniem) to jest tak ze komputer zapamietuje ze jest blad (jak pompka dlugo chodzi) i przez to "olewa"przyciski klapy bo przeciez sam mechanizm jest sprawny skoro czuc i slychac jego prace jak sie klucz przekreci.

sprawdz szczelnosc przewodow bo u mnie tez niby zamki sie podnosily i opuszczaly tylko nieznacznie wolniej, a jednak cisnienie nie narastalo do takiego zeby pompka sie wylaczyla. na 90% jak rozwiazesz problem tzn pompka przestanie pracowac dlugo to i klapa bagaznuika zacznie dzialac.

a jak to zostawisz to pewnie niestety zajedziesz pompke :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...