Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie 1BE sprezyny gdzie kupić?


solenzo

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem niedawno a czwóreczke no i poza drobnymi mankamentami ma przylamane tylnie spreżyny (pekło pół zwoja) więc należy je wymienić ponieważ autko bardziej siedzi na tyle niż przodzie. No i tu pojawia się problem gdyż dzwoniąc po różnych sklepach hurtowniach tam mają albo tylko do 1BA (a tego chyba nie moge założyc pod amorki od 1BE) lub mają tylko -30 a tyle to ja nie chce bo to na łódzkie drogie zdecydowanie jak dla mnie za dużo (nie chce urwać pół samochodu:D)

Bardzo proszę o radę gdzie w Łodzi mogę nabyć tylnie sprężyny do mojej niunii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół zwoja to nie tak dużo, sprawdź czy z przodu na pewno masz 1be i odpowiednie sprężyny.

Nie wiem, czy w firmach które oferują kity -30 itp nie można kupić nieco mniej obniżających (tak jak 1be -20), chociaż jak sam widzisz ta różnica 1cm to nie jest wcale aż tak dużo i na pewno auto będzie lepiej wyglądać a i jeździć można nadal normalnie :wink:

Jak się upierasz na te -20 to można dorobić w zakładzie który produkuje takie spręży (sam wybrałem tą opcję i jestem niemal w 100% zadowolony, niemal bo tył nadal jest zbyt wysoko a to przez to, że drut grubszy i auto tak nie siadło ale to nie problem) całość mam jakoś ok -40 i oczywiście springi nieco twardsze.

No i ostatecznie ASO :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ASO to totalnie odpada. 370 zl sztuka to lekka przesada:) Nawet tam nie wiedza czy to zwykla liniowka czy progres ale pewnie liniowa.

Zastanawiam sie nad kitem -30 a z przodu zostawic to co jest bo wyglada dobrze. najgorsze ze nie mozna kupic nigdzie -20 mm normalnych.

Jak to będzie ewentualnie z zaladunkiem np 250 kg do bagażnika na takim -30 z tylu? bardzo siadzie?

Co do przodu to raczej napewno 1BE bo jest mi nisko przesiadlem sie z audi b3 wiec roznica jest kolosalna :D

zobaczcie jak to wyglada ile realnie teraz moze miec tyl po tym "odpadnieciu" polowy zwoju z tylu na obu kolach

http://77.237.9.253:81/AUDI/image.jpeg

http://77.237.9.253:81/AUDI/image_2.jpeg

http://77.237.9.253:81/AUDI/image_1.jpeg

I moze macie jakies sensowne propozycje co tam na tyl zalozyc? bo mam do kupienia cale 1BA za 300 zl od tego samego autka tylko przed liftem ale z kolei nie chce zeby to jak przyslowiowa koza wygladalo skoro juz jest jakos obnizone to chcialbym to zostawic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze daj zdjecie wlepki z bagaznika z kodami, tam bedzie napisane jakie masz 1ba czy be i przedewszystkim klasy wagowe osi co ma najwazniejsze znaczenie przy doborze sprezyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz chciał wyżej to kupuj 1ba, jak chcesz nieco niżej to bież -30, a jak chcesz tak jak masz o ile masz 1be to szukaj na alledrogo, forum itd springów do 1be. Nad klasami wagowymi nie ma się co zdziwiać, grunt żeby zawieszenie było od R4 Q, pojemność raczej nie ma znaczenia. Ostatecznie szukaj firmy co zrobi na zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...