Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czujnik położenia wału


radimm

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, mam prośbę, może sprawa głupia i prosta :decayed: złamał mi się przewód od czujnika położenia wału, niestety przy samiutkiej wtyczce. W tym momencie, muszę jakoś na chwile bez lutowania prowizorycznie się podratować omijając wtyczkę jedynym przewodem.. pytanie - Na który pin wchodzi czarny przewód z tej wtyczki? Mi się wydaję że na drugi (środkowy), ale łącząc na drugim pinie no ni hu hu nie zapali, więc obstawiam że to nie ten pin, ale nie chce bawić się w eskperymentowanie, a mam jeszcze dwie innej szanse :decayed:

dzięki za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm trudno powiedzieć bo to jest tak zalane ze nic nie widać a patrzac na wtyczkę to : czarny jest na samyn dole ,szary w srodku a niebieski u samej gory ...zakładając ze wtyczka jest ustawiona w takiej pozycji do założenia ...

SSL20243.jpg

Myślę ze takie same kolory są w tym czujniku i ja bym się tego trzymał .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zalana ta wtyczka jest plastikiem i nic nie widać, z niej wychodzą dwa biało-żółte i jeden czarny przewód, patrząć na ulokowanie we wtyczce czarny (u mnie ułamany) jest najbardziej na środku, ale jednak to nie środkowy, a nie chce jakieś zwory zrobić, żeby sobie bardziej nie skompikować sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...