Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duty Cycle Audi A6 1.9 TDI 110km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy ktoś może ocenić logi po chiptuningu kilka lat temu, najbardziej interesuje mnie ostatnia kolumna Duty Cycle czy wartość tylko 50% nie jest za mała i od czego wogóle zależy itp

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano

Powinno być więcej do sprawdzenia podciśnienie jeśli jest ok to można skrócić z 1,5 obrotu sztangę bo turbo słabiutko wstaję ale najlepiej zrób komplet logów i wtedy będzie 100% jasne !!

Opublikowano
  • Autor

hmm słabo wstaje ? pompuje ładnie już od 1700 obrotów do samego końca ? Generalnie wszystko śmiga jak należy nie ma żadnych przeładowań, auto zbiera się ładnie, turbina jest nowa, wszystkie wężyki podciśnienia też. Interesuje mnie dokładnie co oznacza Duty Cycle

---------- Post dopisany 04-07-2013 at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2013 at 00:17 ----------

nikt nic więcej się nie wypowie na temat co oznacza Duty Cycle ?

Opublikowano
hmm słabo wstaje ? pompuje ładnie już od 1700 obrotów do samego końca ? Generalnie wszystko śmiga jak należy nie ma żadnych przeładowań, auto zbiera się ładnie, turbina jest nowa, wszystkie wężyki podciśnienia też. Interesuje mnie dokładnie co oznacza Duty Cycle

---------- Post dopisany 04-07-2013 at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2013 at 00:17 ----------

nikt nic więcej się nie wypowie na temat co oznacza Duty Cycle ?

1800 obrotow i 0.7 bara to nie jest ladne wstawanie sprezarki tym bardziej tej malej seryjnej .... teraz to ona w Twoim aucie spi ...

a to o co pytasz to wysterowanie zaworka N75 [tak w uproszczeniu]

p.s nie ma sensu kazac dmuchac tej sprezarce prawie 1.3 bara od poczatku do konca

Opublikowano
  • Autor

Spanky co oznacza że nie jest ładnie ? powinna być dużo większa wartość ? chip jest zrobiony przez profesjonalną osobę, ale była zmieniana sprężarka czy trzeba jeszcze skrócić sztangę ?

a tutaj są logi dla porównania zaraz po chiptuningu z 2011 roku

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano
Spanky co oznacza że nie jest ładnie ? powinna być dużo większa wartość ? chip jest zrobiony przez profesjonalną osobę, ale była zmieniana sprężarka czy trzeba jeszcze skrócić sztangę ?

a tutaj są logi dla porównania zaraz po chiptuningu z 2011 roku

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

i tu wstaje dobrze ...

p. dlaczego zmieniana sprezarka ? na seryjna czy wieksza ?

Opublikowano
  • Autor

zmieniona na seryjną ps czy skrócenie sztangi nie spowoduje zwiększenia ładowania sprężarki w górnym zakresie ? skrócenie polega na wkręcaniu bączka w górę ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.