Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zatarta Sprężarka klimatyzacj, gdzie naprawiać...???


601s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy,

bardzo prosze o podanie zaufanych warsztatów do naprawy klimatyzacji. Zatarła się sprężarka i czeka mnie ogromny wydatek, chciałbym oddać auto w dobre ręce, jestem z Elbląga, auto będę musial holować, więc w promieniu do 300km. Bardzo prosze o porady. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, na dobrą sprawę to nie jestem pewien na 100% czy jest zatarta, otóż wszystko było oki, jednak po zimie klima przestała działać, myślałem że jest mało czynnika więć pojechałem na serwis gdzie mi napełnili i zrobili test, jest szczelna, ale nie załacza się ani sprężarka ani wentylator, więc pare dni temu pojechałem do zaprzyjaźnionego elektryka, podpieliśmy kompa, żadnych błędów, napięcie dochodzi, poprzez kompa uruchomiliśmy wentylator, jednak działał tylko na krótko, gdy tak odpalaliśmy auto w pewnym momencie wyskoczył ze sprężarki ten metalowy oring, był huk, zagrzytało, koło się delikatnie przekrzywiło i wyleciało taki gumowy klocek, gdy przyłożyłem palce, były całe w drobinkach metali. Dzisiaj rozmawiałem z pewnym serwisem u nas w mieście, fachowiec mówi że to sprzegięłko szlak wzięło. Sam już nie wiem co myśleć, paska nie zerwało, auto na hol i tak stoi już parę dni. Szukam osoby która powie mi co rzeczywiście jest zepsute, żeby nie wywalać tysięcy na naprawę, ponieważ jak rozmawiałem z innymi fachowcami, to każdy obstawiał zatarta sprężarka, do wymiany, osuszacz, czyszczenie instalacji itd... Bardzo prosze o opinie i porady. Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...