Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwny odgłos jak by skrzynia.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam od niedawna słyszę huczenie jak by ze skrzyni biegów zwłaszcza przy 50,70 KM auto było u mechanika nic nie słyszy myslałem że opony dalej to samo po podniesieniu lewego czy prawego koła i rozpędzeniu do predkość 50 km jest identyczny dzwięk wydaje mi się ze dochodzi ze skrzyni biegów z mechanizmu róznicowego podczas nhamowania dzwiek się nasila i wydaje mi się że przy stałej predkośći 120kmh czuję wibrację na kole kierownicy ale tylko wtedy jak słychać ten odgłos.

---------- Post dopisany 02-09-2013 at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 18:06 ----------

Wrócę do tematu ostatnio dużo jeżdżę zauważyłem że jadąc 100 h odgłos się nie zmienia słychać ale gdy na wyboju jakimś auto delikatnie podbije do góry dzwięk się naśila podnośiłem lewe prawe koło wychodzi jak by skrzynia biegów olej jest może to przegub działa mi na nerwy niedługo wracam do polski jak ma mi się rozpaść na drodze to lepiej i naprawić jak na autostradzie i bulić 1500 euro za lawete.

Opublikowano

A może to łożysko?

Opublikowano
  • Autor

też tak myślałem ale nic nie słychać jak się kołem pokręci trudno zlokalizować cokolwiek na postoju, dopiero jak się jedzie słychać ten dzwiek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.