Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana pompki zamka centranlego a4 b5 8D0862257 B na koncowke E


adam603

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów

Padła mi elektryka w pompce od zamka centralnego 8D0862257 B (dostała się woda, przemywałem płytkę ale to nic nie dało) mam w domu druga pompke z pilotem ale o koncowce E zamontowałem ja i z pilota otwiera i zamyka natomiast po przekreceniu kluczyka zamyka wszystkie drzwi lecz otwiera juz tylko kierowcy. Może już ktoś z was przerabiał ten temat i podzieliłby się wiedzą wydaje mi się ze wystarczy przepiąć któryś pin tylko w której wtyczce ?? Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się podpiąć z komputerem pod tą "E" i wykodować fabryczny alarm. (Odjąć 8 od obecnego kodowania) albo jeszcze lepiej jeśli ta "B" cokolwiek żyje to spisać z niej kodowanie (prawdopodobnie będzie to 14913) i zadać takie samo w "E". Innego pomysłu nie mam, jak to nie pomoże to znaczy że "ten typ tak ma".

Na początek warto sprawdzić czy ten alarm jest w ogóle zakodowany. Wsiadasz do auta z podłączonym "E", zamykasz go z pilota będąc w środku, otwierasz drzwi wewnętrzną klamką. Jak awaryjne zaczną migać to trzeba spróbować zrobić to o czym pisałem wyżej, jak nie, to nie ma sensu . A i jeszcze jedno, w ten sposób można sprawdzić ten alarm fabryczny jeśli nie masz żadnego alarmu innego dokładanego, bo jak zrobisz tak jak napisałem to prawdopodobnie on się wzbudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...