Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne trzęsienie się auta...


rafek10

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyłem rozmowę z Audi w Rybniku i ceny są następujące:

1. wałek rozrządu: 2425PLN

2. panewki wałka: 300PLN

3. siemering: 103PLN

4. popychacze: 8szt.x135PLN= 1080PLN

W sumie części wg ori: 3098+olej+ wymiana w AUdi- ok. 1500PLN razem: niecałe 5000PLN

Coś sciemnial z tymi cenami. U Dzika wałek kolbenschmidt 800 czarne szklanki po 60. Wiem bo robiłem BMM ostatnio.

wysłane z Commodore 64

Cena dotyczy ori. Nie autoryzowane w granicach 900-1350PLN _dodatki. Nie polecał innych firm jak ori. Nie zam sie na tym które są dobre aktóre złe. Dużo jeżdzę i nie chcę mieć problemów na dorodze ale też nie chcę przepłącać. W sumie mam dość łażenia po mechan i wysłuchiwania co raz to nowszych sensacji.

I wzystko naprawione ale przeraziła mnie diagnoza mecha o wymianie wałka i innych . pojechałem na diagnozę do AUDI Rybnik. Diagnoza była całkieminne od poprzedniej. Diagnoza Audi Rybnik następująca:

1. pompowtryski wszystkie do regeneracji lub wymiany oraz zawór EGR do wymiany (nieszczelny). Dałem zregenerować do Poznania - koszt z przesyłką 2700PLN, koszt nowego EGR 506PLN, + wymiana oleju w silniku i wspomaganiu kierownicy+ drobne regulacje koszt w Audi Rybnik 2000PN. Dodajmy wszystki: ok. 5200PLN. Nadmieniam, że A4 ma przejechane obecnie ok. 350 000km. Ale chodzi, przyspiesza jak kiedyś. Pomimo dużego wydatku jestem zadowolony. Szkoda, że męczyłem się prawie 2 lata.:doh::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to ja zainicjowałem ten wątek pozwolę sobie na komentarz dot. rozwiązania tego problemu. Po kilkumiesięcznej męczarni z trzęsącą się budą okazało się, że poduszka olejowa z lewej strony zdechła- na kompie nic, oleju nie było widać a to dlatego że tak sprytnie wyciekł że niczego nie zaobserwowano. Reasumując: poduszka wymieniona-koszt 426 zł. Trzęsienie budą ustało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Marynarz ? Nie poduszki ? Miałem to Ja (+zajechane pompki), miał też kolega rafek10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...