Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Galka zmiany biegów w tiptronicu b7


szycha4Q

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czy ktoś może podpowiedzieć jak zdjąć gałkę zmiany biegów w tibtronicu w b7. Nie chce rwać na siłę bo może coś pęknie, a nie widzę żadnej śrubki. to samo pytanie do dźwigni ręcznego.

Dzieki za podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwignie ręcznego trzyma cięka blaszka z dołu musisz ją podważyć i wyjdzie ci, trzeba siły urzyć

a gałka jest opisana poszukaj

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

ręczny max do góry odginasz tą blaszkę tak jak fa foto i ci zejdzie

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyjeciem galki z automata nie jest tak wesolo. Jest duzo opisow i kazdy mowi inaczej bo rozmawialem z kilkoma osobami jak to demontowala. Nie wiem od czego to zalezy ale ja juz galke probuje wyciagnac 2 miesiac bo jako jedyna nie jest obszyta i troche ja poniszczylem przy probach demontazu. Podobno wystarczy wysynac guzik automatu i pomiedzy niego najlepiej wsadzic dowod osobisty zeby go nie wciagalo i z uzyciem sily wyciagnac do gory galke. U mnie nie dziala albo boje sie uzyc wiecej sily. Fajnie by bylo jakby ktos nagral z tym filmik ze tak naprawde to sie robi. Przelamie to moj lek spierniczenia owej galki i samochodu. A i pozycja galki ma byc podobno ustawiona na N. Czyli jak zniszczysz galke to kluczyka nie wyciagniesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za wstępne podpowiedzi w najbliższym czasie będę próbował, z ręcznym pewnie pójdzie łatwo po tych podpowiedziach,Ale z gałka to będzie jazda. dam znać jakie rezultaty dla innych zainteresowanych, ale może ktoś jeszcze podpowie komu sie udało.

dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uderz do kolegi Bart-S w sprawie gałki

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

tu masz z multi ale to powinno być podobnie

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/wymiana-galki-automat-multitronic-260178/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...