Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycie/buczenie, czyżby układ kierowniczy ?


ElCata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z uwagi że w dziale silników benzynowych jest nie duże zainteresowanie postanowiłem założyć nowy temat, tym bardziej że problem może dotyczyć bezpośrednio układu kierowniczego, w moim Audi występuje dziwne wycie do około 2 tys obrotów, czasami są to bardzo słabo dochodzące dźwięki, innym razem wręcz przeciwnie, jazda po mieście jest jednak bardzo uporczywa, wycie szczególnie dokuczliwe jest pod obciążeniem, jeśli wrzucę pierwszy bieg i próbuje ruszyć, wydaje mi się że dochodzi gdzieś pod kierownicy, może to być jednak złudne, poprzedni właściciel samochodu przekonywał że pompa wspomagania była zmieniana i niestety nie dało to oczekiwanego rezultatu, dodam również że zalany jest czerwony płyn do wspomagania, już dosyć zużyty, w najbliższych dniach zamierzam go wymienić, podczas kręcenia kierownicą w miejscu można wyczuć pewne opory, podczas jazdy przy większych obrotach silnika problem już raczej nie występuje, dodam również że mam problem z falującymi obrotami, niżej zamieszam video na którym można usłyszeć owe dźwięki. Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi odnośnie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, więc tak, zmieniłem płyn wspomagania, w czasie wymiany pozwoliłem sobie zapalić samochód na pustym zbiorniku, wycie ustało, silnik normalnie pracował, po zalaniu orginalnego płynu do audi usterka wróciła do pierwotnego stanu, czy dalej myślicie że może być to pompa ? Przypominam że na poprzedniej używanej było to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...