Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Subwoofer w każdym A4?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak jak temacie, czy każde Audi A4 B5 ma w oryginale subwoofer? Moje Audi jest z 1998 roku i nie ma subwoofera, i teraz się zastanawiam czy ktoś go zabrał, czy w oryginale zwyczajnie go nie było na stanie.

I teraz drugie pytanie, czy jak się okaże, że nie było oryginalnego subwoofera AUDI, to jest możliwość dołożenia? Czy lepiej już zakupić jakąś tubę, np JBL-a? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś 3 opcje

1. zakup bez audio, wtedy masz dwa głosniki tylko w drzwiach i instalcje pod niefabryczne radio

2. nagłosnienie NOKIA czyli aktywny tył z subem zasilany wzmakiem

3. nagłosnienie BOSE, czyli aktywny przód i tył z subem zasilany wzmakiem

Nie warto bawic sie w dokadłanie fabryki, buduj sobie od podstaw audio:wink:, ewentualnie przeszczep bose z cała wiazką pod niefabryczne radio, ale zanim sie na to zdecydujesz to polecam posłuchac bo szału nie robi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia która to może być opcja, ale już przedstawiam sprawę jak to u mnie wygląda. Mam jakieś radio Pioneera i grają mi tylko przednie głośniki i to też strasznie cicho, a dzisiaj zdejmowałem tapicerkę z tylnych drzwi i normalnie głośniki są, także nie wiem czy coś jest tutaj związane z tym aktywnym tyłem... Z tego co wyczytałem to potrzeba podobno jakiś adapter, żeby to wszystko grało na nieoryginalnym radiu, tak? Ale i tak mam w zamiarze zakupić oryginalne radyjko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij radio wyciagnij kable i zobacz jakie masz kostki, czy jest przejsciówka założona do ori instalacji, czy moze kable kończą sie na mini iso

Druga sprawa, oschyl sobie tylny lewy boczek powinieneś zobaczyc tam zabudowe głosnika, jesłi to masz, to masz aktywny tył

poczytaj tu

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-wymiana-radia-niefabryczne-97970/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz wywalić całą wiązke wywalić podłoge i fotele, boczki drzwi i poprzekałdać wszystko, zakodować radio vagiem i bedzie grać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caławiazke rzecz jasna starego audio jakie tam masz, albo na nie położyć używke bose, ale moim zdaniem lepiej zrobic nowe audio, przednie głosniki 16ki + wygłuszenie podpiete pod wzmaka, sub z monoblokiem i masz fajnie grajce audio:wink: cenowo wiadomo drozej, ale inna półka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...