Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Róznica między głośnikami 16cm a 13cm.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Już nie wiem sam w sumie czy pokusić się na przerabianie tapicerki z tego względu iż nie wiem czy temu podołam.

Byłem w firmie CA (Joy Car Audio w Piotrkowie Tryb.)

Jednostka sterująca będzie na pewno zmieniona na jakiś kombajn 2dinowy.

Natomiast rozpoczęliśmy dyskusje na temat głośników. Pan który ze mną rozmawiał powiedział, ze nie ma sensu w tym modelu i w te drzwi ladowac 16 bo i tak to nic nie zmieni. Podobnież probowali i montowali glosniki za 1500 zeta i nie bylo jakis wielkich efektow. Natomiast wszedzie spotykam sie z informacja, ze żadna 13 nie zagra tak jak 16. Są tu jacyś spece od Audio? ktoś kto montował 16 i 13 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,temu panu chyba sie nie chcialo zabierac za zrobienie 16ek,wiec probowal isc na latwizne :decayed: 13ka nawet dobra nie zagra tak jak 16 sredniej klasy a co dopiero glosniczki za 1500zeta ,roznica jest ogromna,jak masz robic to rezaj na 16ki,ja zrobilem 16ki w ori drzwiach,zmiescilem u-dimensy el compy a teraz na jesieni bede wkladal dego i tez to upcham:banan:,bo zalezy mi na ori tapicerce ,a efekt jest piorunujacy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem, że coś kręci bo każdy mówił, że 16 zagra dużo lepiej niż 13. Mi właśnie nie do końca zależy na ori tapicerce :) mógłbym tam sobie coś podłubać z panelami tylko nie wiem jak się za to zabrać.. chodzi mi o tą część już na końcu na tapicerce

A co do Twoich głośniczków. Nie ocierają o tapicerkę nawet po mocnym podkręceniu ?

Masz model el comp 6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,tak mam model el comp 6 i nie ocieraja ,robilem proby ze sciagnietumi orginalnymi maskownicami tak ze moglem oblukac i dotknac nawet zawieszenia i mam sporo luzu ,dlatego tez porywam sie nad zrobieniem takiego gniazda zeby wlozyc dego i szyba normalnie sie otwierala,mysle ze kilkanascie prob i zrobie to:banan:

chodzi o to ze tapicerke mam specyficzna i ciezko dostac taki kolor,wiec nie zamierzam jej rezac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz bym nie chcial zadnej serii :decayed:tak w skrocie"to wreszcie zaczelo grac":wink:ale tez ci powiem ze duzo robi radio,uwazam ze to podstawa,bo w sumie to i subwofer tez ,wiec podsumuwujac musisz wszystko zgrac ze soba,moze to byc niska seria ale madrze dobrana tez ladnie zagra,a nie radio za 2 kola i rura do bagaznika:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio, jakie mam na oku to JVC KW-AV50. Chyba jednostka będzie w miare dobra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja ci kolego na to nie odpowiem,bo poprostu w 2din-owcach nie siedze,ale wiem tylko tyle ze napewno to nie sa radia high end,ale cos za cos ,to sa tak jak wczesniej napisales "kombajny" do wszystkiego po trochu,wiec jako jednostka do muzy szalu nie robiy:wink:ale za to masz duzy wyswietlacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...