Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drl


Rybens

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Co muszę zrobić nie mając xenonów aby uzyskać taki efekt mając czujnik deszczu i zmierzchu

Czy lepszą opcją w moim przypadku będzie :

- YouTube

jak to jest zrobione i co mi potrzeba żeby tak było wolał bym tak jak jest na pierwszym filmie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugim filmie jest tak w oryginale. Ja tak mam wlacznik na auto drl na 1 . Wlaczam auto zapla się drl wjezdzam do ciemnego pomieszczenia zapalają się xenony, pada deszcz w dzień włączają się xenony ale licznik się nie podswietla. Co musisz mieć czujnik zmierzchu i deszczu wiązkę kabli światła i wylacznik drl wylacznik auto i moduł. Ps jak masz lampy h7 gdzie dasz drl,?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugim filmie jest tak w oryginale. Ja tak mam wlacznik na auto drl na 1 . Wlaczam auto zapla się drl wjezdzam do ciemnego pomieszczenia zapalają się xenony, pada deszcz w dzień włączają się xenony ale licznik się nie podswietla. Co musisz mieć czujnik zmierzchu i deszczu wiązkę kabli światła i wylacznik drl wylacznik auto i moduł. Ps jak masz lampy h7 gdzie dasz drl,?

Mógłbyś podać jakie masz wartości w adaptacjach mce z kanałów 013 020 021 i 022 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie mam xenonów wiec nie wiem gdzie dam... a ten pierwszy filmik to jak to jest zrobione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA - BARDZO PRZYDATNA INFORMACJA!

jak zrobic swiatła dzienne z długich tzw skandynawskie - Audi A4 / S4 / RS4 B7 (2004-2008)

jestem już po zmianie, dałem jako ksenon i dzienne są teraz z długich (51%) ale bez żadnych dodatkowych modułów (sprawują się bardzo dobrze) podobnie jak ustawienie przełącznika w poz. AUTO, nie musisz juz pamiętać o włączaniu świateł :)

Polecam jako alternatywę stosowania modułów (nawet za 150.00 zł!) do świateł długich

p.s. nie trzeba mieć włącznika DRL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...